SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lokomotywa

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 371813

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Takie spaślaki jak my, mają jednego wroga - węglowodany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Z kronikarskiej powinności
2*3km z Brutkiem, po południu pobiliśmy rekord trasy o kolejną minutę, idziemy jak przecinaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12195 Napisanych postów 22041 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627637
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Bez, już mi przeszło, no nie mogę się na tego cymbała za długo gniewać. Rozwijaną kupiłem i tak, żona stosuje, bo boi się go puszczać wolno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
ja małego d****a na krótkim sznurku trzymam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12195 Napisanych postów 22041 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627637
Pytam - bo to inna technika spaceru. Jak karna bestia - to fajnie, puszczasz luzem, zasuwasz i gwizdasz od czasu do czasu. Mój czort nie reaguje na żadne gwizdy i wołania, wiec obowiązkowo na smyczy - ale każde drzewko obwąch**e, więc jest naczelnym hamulcowym i na spacery z zegarkiem i psem już nie chadzamy.
Kebul - jak ciągnie Ciebie to dobrze, jak Ty musisz - to patrz opis wyżej:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Brutek na razie trzyma się w promieniu 10m chyba że zobaczy psa na horyzoncie, wtedy zdarza mu się , że ogłuchnie a ja zapie..alam ile sił w płucach żeby go nie stracić z oczu. Później mamy niemiłą rozmowę, może w końcu zrozumie o co mi chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fanss
Brutek na razie trzyma się w promieniu 10m chyba że zobaczy psa na horyzoncie, wtedy zdarza mu się , że ogłuchnie a ja zapie..alam ile sił w płucach żeby go nie stracić z oczu. Później mamy niemiłą rozmowę, może w końcu zrozumie o co mi chodzi

A ta rozmowa to po polsku, po szkocku czy po psiemu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Wśród domowników rozmawiamy tylko po polsku
Czasami żałuję tej zasady, bo krótką historię młody często wydłuża w nieskończoność bo mu wyrazów brakuje i trzeba podpowiadać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
jak patrzy Ci w oczy jak z nim ROZMAWIASZ to znaczy za ma cie w DUPIE
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

góra dół do oceny

Następny temat

Odwrotna piramida w FBW

WHEY premium