SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lokomotywa

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 371945

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12196 Napisanych postów 22045 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627665
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Paatik, nie jestem żaba co zobaczyła jak konie kują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Zanim zapomnę, przepraszam Ajazy. Podejmując się planowania nam treningów, pewnie założyłeś, że obydwaj jesteśmy normalni. Czołgu jest.

Po analizie obowiązków, szkoły,baseny,treningi,lekcje domowe, postanowiłem zmienić pon-sr-piat na wt-czw-sob.
Więc wypadało mi trzy dni przerwy. Kiedy znajdę lepszy czas na edukację. No to poszedłem. Bite trzy godziny martwych ciągów. Nie wiem ile tych serii wyszło, trochę sie też rozpędziłem.
Dużo trzeba zapamiętać, to fakt, ale jak się uda, to jest jakiś inny poziom. Jeden jedyny reps tak poszedł - 190kg jakby ważyło 60kg, serio. Tak na marginesie, nawet bym się nie odważył podchodzić do tego ciężaru na nachwyt, ale kwestia chwytu wyleciała mi z głowy i dopiero na filmie zobaczyłem, że tak właśnie poszło. Wszystko zależy od łba jednak, namacalny dowód.
Przedostatni ciężar na filmie, 220kg się nie nagrało, bo pół miliona filmów z dzisiejszego treningu zawaliło pamięć. Odczuciowo tak samo jak te 210kg poszło. Dalej nie szedłem, bo sobie pomyślałem, że już za te 220 Ajazy strzeli focha i z poyebem, który robi wybryki na początku cyklu, nie będzie chciał współpracować





Pomysł na trening z Wodynem rozgościł się już na dobre w moim łbie


ps. to nudne wiem, ale normalnie mnie nosi, na ćwiartkę mógłbym się dzisiaj porwać (chociaż wiem, że na dzień dzisiejszy została by na ziemi).




Zmieniony przez - fanss w dniu 2018-09-16 22:16:59
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fanss
Paatik, nie jestem żaba co zobaczyła jak konie kują

Żaba, nie żaba... ale parę w kotłach to Fanss ma!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12196 Napisanych postów 22045 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627665
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607850
No proszę, wystarczyło zmienić muzę to i trening konkretny i ciężary A jak muza dyskotekowa, to wtedy pląsanie w głowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Tsu, moze i ma, tylko jeszcze nie wie jak z niej skorzystac
Paatik a daj spokoj, ja sam jestem w strachu
Viki, disco do lawki i barkow najbardziej mi pasuje . Czasem do siadow, ale do MC musze na agresji podchodzic. Po milionie serii bylo juz troche trudno wprowadzic sie w ten stan, dlatego tak sie zabieralem do tych ostatnich podejsc jak pies do jeza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Chciałem u Kabo w dzienniku poruszyć temat, ale mnie zignorował, więc tutaj.

Co myślicie o takim podejściu, świeżo zasłyszane i do mnie przemówiło.

Jak się ogólnie przyjęło małe mięśnie lubią dużo powtórzeń. Teoria popularna co widać na siłkach, barki bicki czy łydy są łupane do oporu. Jednemu rośnie drugi musi kombinować na dwa czy trzy dni w tygodniu. Zresztą sami wiecie jak jest, czasem też efekty niezadawalające .
Do meritum. A jak ten ktoś, komu nie rośnie, ma tak taki stosunek włókien, np w bicach, że na dwa, trzy razy wyszarpie 80kg to co mu daje machanie np 14kg, choćby na milion powtórzeń? Jaki to daje bodziec?
Od razu mi się skojarzyło z "ja nóg nie muszę robić bo dużo jeżdżę na rowerze"
Do mnie to przemawia, akurat bicki mi do niczego niepotrzebne, ale duże łydy mogłyby pomoc w siadach(jakby się procy nie udało naciągnąć, byłoby się od czego odbić).
Popróbujem, a jak wam się widzi ta teoria.
Tylko nie pisać mi tu bzdura
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
nie nadążam? chcesz zacząć robić miliony powtórzeń czy robić łydki z dużym ciężarem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hm... na moje siła wcale nie idzie w parze z hipertrofią. Jak się chce mieć silne łydki, to ciężarem trzeba atakować chyba i tak ze wszystkim. Ale ja się nie znam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

góra dół do oceny

Następny temat

Odwrotna piramida w FBW

WHEY premium