SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lokomotywa

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 372576

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
fanss
Wl z procą 5*1*150




Co to za ćwiczenie? od ajazego czy dokładasz sobie sam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Tsu, tradycyjna akcja od Antosa: 5* Odwr wyciskanie plus pompki plus przysiad z wycisnieciem 20kg plus pompkowyskok plus kółko z kolan

Czołgu, Ajazy mi wypisuje mniej niż Tobie vide jedna seria robocza dzisiaj ale na szczęście sprawdziłem twój dziennik bo cośmi nie pasowało, przejrzałem was
A wspomniana asysta, to WL w slingshotcie czyli w procy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
fanss
Tsu, tradycyjna akcja od Antosa: 5* Odwr wyciskanie plus pompki plus przysiad z wycisnieciem 20kg plus pompkowyskok plus kółko z kolan

Czołgu, Ajazy mi wypisuje mniej niż Tobie vide jedna seria robocza dzisiaj ale na szczęście sprawdziłem twój dziennik bo cośmi nie pasowało, przejrzałem was
A wspomniana asysta, to WL w slingshotcie czyli w procy.


No to chyba też muszę przejść na wt, czw i sobotę albo rozpiski będę wstawiał dzień poźniej żebyś nie podglądał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Nie dość, że silny to jeszcze inteligentny.
No cóż, widocznie te cechy idą w parze
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fanss
Nie dość, że silny to jeszcze inteligentny.
No cóż, widocznie te cechy idą w parze

Może coś w tym być, dlatego nie wycinaj się za bardzo.
ps. ja na przykład słaby jestem i i intelektualnie tez chyba niedomagam bo świata ni cholery nie rozumiem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12218 Napisanych postów 22074 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627830
"Nie dość, że silny to jeszcze inteligentny."
Paawo - w grupie zawsze raźniej - coś mi bliżej do Ciebie niż do Fansa. Słaba jestem, wiec pewnie i głowa niedomaga. Trzeba zwiększyć ilość sudoku w weekend..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Paatik, nie sudoku a ciezar trzeba zwiekszyc
A Ty Pawo juz tak nie kokietuj, w stosunku do swojego BW to jest silny skurczybyk
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podobno z tą inteligencją jeszcze inne cechy chodzą w parze https://www.ckm.pl/m/lifestyle/rozmiar-penisa,1289,a.html . Ja jak paawo- raczej z tą inteligencją to u mnie przeciętnie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Paatik juz obalila moja teorie w dzienniku Antosa - publikacje omijam szerokim lukiem czyli tuman jednak. Jest jeszcze szansa dla mojej teorii, nie tuman a slaby jednak


ps. chyba musze wrocic do silnorekiego, znowu mnie krzyze lupia


Zmieniony przez - fanss w dniu 9/19/2018 11:15:03 AM
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12218 Napisanych postów 22074 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627830
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

góra dół do oceny

Następny temat

Odwrotna piramida w FBW

WHEY premium