SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lokomotywa

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 369693

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130561
Paatik
"Lata lecą, dzieci rosną, wiadra na ręczniki niektórzy muszą zamieniać," - czyżby???:)
Czyżby myślał o pieluchomajtkach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
Paatik
"Lata lecą, dzieci rosną, wiadra na ręczniki niektórzy muszą zamieniać," - czyżby???:)
Czyżby myślał o pieluchomajtkach?
Faktycznie mogą się przydać. Przy ciągach z końcówki ajzaowego planu któryś zawór może wreszcie puścić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627072
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627072
Myśle ze przeżywa chwilowe osłabienie.... i jak tylko wróci do wiadra to nam się pochwali:)



Zmieniony przez - Paatik w dniu 2018-09-08 21:57:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2181 Napisanych postów 6161 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311111
Jak zamienił wiadro na ręcznik, to kreatyna w użyciu jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627072
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2181 Napisanych postów 6161 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311111
Ostatnie zdanie, a właściwie cytat..autorem poniższego jest właśnie Wendler.
"Poniższym tekstem chciałem Ci przekazać trochę szorstkiej, męskiej miłości (bez lubrykantu). Najpierw przeczytaj poniższy akapit: "Gdzie wynik i bycie najlepszym jest ważniejsze niż wygląd. Gdzie ludzie jedzą by żyć, a nie żyją by jeść. Gdzie ciężarówki się ciągnie, a sanki pcha. Gdzie zamiast kalorii liczy się powtórzenia i kilogramy. Gdzie bieganie to nie cardio a część treningu, i dla swojego dobra powinieneś trzymać coś ciężkiego podczas." Przyznajesz, że nie jesteś wystarczająco silny (wielu z nas się tak czuje. Zrozum, nabieranie siły to ciągły proces). Ale prosze, nie bądź facetem w którego gestii zainteresowań jest dyskusja o tym, w których miejscach odkłada mu się tłuszcz. k***a, dokąd nasza płeć zmierza?
Zaleciłbym Ci pozbyć się tych głupich, patetycznych i odrażających wyobrażeń o wyglądzie mężczyzny. Zdradzę Ci tajemnicę - naprawdę niewiele osób obchodzi jak wyglądasz. Nie twierdzę, że bycie tłustym nierobem nie wzbudzi odrazy, ale jeśli dajesz z siebie wszystko i zaczynasz wymiatać w swojej dyscyplinie będziesz i wyglądał i czuł się lepiej. Ludziom nie imponuje próżność. Ludzie zauważają pewność siebie i pasję. Nikt nie zdobywa szacunku wyglądem - liczy sie to, co wnosisz swoją osobą.

Proszę, nie wspominaj o swoich boczkach. Dziel się swoją pasją, mów, jak przenosisz góry, rozmawiaj o książkach, które przeczytałeś, mów o świecie, który zmieniłeś.

Wiem, że to prawdopodobnie nie jest to temat na który liczyłeś, ale staram się wyplewić te wszystkie bzdury, które zatruły umysły tak wielu mężczyzn, młodzieży i chłopców. Podsumowując, rekomenduję:

1. Rozciąganie,
2. Dźwiganie
3. Sprint.

Rób to bez przerwy – żadnego masowania, żadnego wycinania, żadnego pieprzenia. Po prostu trenuj by być niesamowitym. ."

Końcówkę wyciąłem, żeby nie urazić obecnych na forum kulturystów, których szanuję i cenię za ogrom pracy, jaki wkładają w swoją pasję, a niektórych wręcz po ludzku lubię. Myslę zresztą, że słowa powyższe skierowane były raczej nie w ich stronę...wystarczy przeszukać instagrama, żeby wiedzieć o co chodzi.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
To ja staram się tak robić!
Robię na ile mogę!

Do niesamowitości jeszcze mi brakuje, ale się zbliżam


Zmieniony przez - panteon w dniu 2018-09-08 22:36:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130561
ajazy - dla mnie to była paplanina Wendlera. Poruszył wiele wątków i z każdym z osobna skłonny jestem się zgodzić . Rzeczywiście nie obchodzi nas jak wygląda zwycięzca - hołubimy go za to, ze zwyciężył. Oczywiście jest tak w sportach siłowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja starając się nie być hipokrytą przyznam że trochę próżny to ja jestem. I dobrze mi z tym. Goście którzy chcą być najlepsi i zwyciężać czy to w sportach siłowych czy innych tez są próżni:) To inna forma robienia tego samego: łechtania swojego Ego.

Ja jako umiarkowanie próżny osobnik powstrzymam się od oceniania, fitness modelów czy fitnessek na insta- zdaje się że jeszcze bardziej próżnych od mnie. To ich pasja, ich życie, ich ciała. Nie robią mi krzywdy, ja im tez nie. Peace:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

garpa dziennik jeszcze mniej logiczny.

Wiecej