SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lokomotywa

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 371913

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2197 Napisanych postów 6179 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311208
He he he....dobrze, że nie usunąłem dziennika Każdy plan jest dobry, nie ma złych. Wybierz taki, w który uwierzysz. Weź 15 -10 - 5 Wodyna, plan Tucznika, DUP (bez, k***a skojarzeń ) czy sam se napisz. Taki nie na 4-8 tygodni, ale na pół roku, rok...wiesz, co Ci służy, poczytaj o programowaniu i tyle. Musi być ciężko, ale musi tez być dużo. Smolov - nie, chyba, że zamierzasz wbijać. Sheiko...treningi po 2-3 godziny. No i kolejny dziennik do czytania
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pewno. że nie żaden smolov. Fansowi nie pasują amerykańskie a ja bym się upierał że jest sporo uniwersalnych planów, które można dopasować pod siebie.
Choćby Wendler czy Teksańska którą trzeba zrozumieć ale to naprawdę świetne programy a raczej ramy. A kontuzje zależą od dziesiątek czynników.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2197 Napisanych postów 6179 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311208
531 chyba Fansowi nie podszedł
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fanss
kabo9
a jakiś cel przyświeca?


Bez zmian: nadrzędny - dokładać na kij.



Liczę na dokładne sprawozdania jak dokładasz na kija
Może uda się coś odgapić bym i ja cokolwiek dołożył
Witaj Fanss.



Zmieniony przez - Giaurnemo w dniu 2018-07-17 08:39:19
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
No Fanss nareszcie . Jak to miło że "stara" gwardia powraca .

Ajazy@ 5-3-1 Fansowi nie podpasował bo Fans jest za dynamiczny i potrzebuje szybkich efektów , a w tym programie na efekty trzeba poczekać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Mistrzu, malo wiarygodny, ale bardzo mily komplement Nam Mistrza podpatrywac a nie odwrotnie.

Pawo,Ajazy(czesc), nie jest istotne na jaki plan padlo. 531 akurat mnie przepalil na wior aczkolwiek mam przekonanie graniczace z pewnoscia, ze z innymi byloby tak samo.
Nie pisac mi teksanska jak dobrze zrozumian itp, tylko wyjasniac co to za cuda

Problem chyba mam taki, ze jestem kosmita Pamietacie, pompa na tluszczach itp.
Do tej pory odnotowalem niezaprzeczalne fakty:
Lawka, musi byc objetosc co sie zowie, inaczej stoje na peronie. Pierwszy duzy skok(jeszcze z bonusem swiezaka) byl po wyciskaniu codziennym, w rok podwoilem wynik. Pozniej rozne hamerykansko ruskie plany i przer rok nawet kilograma nie dodalem. Drugie podejscie 100 roboczych repsow na czas, trzy razy w tygodniu i pekla (wazna dla mej psychiki bariera)150kg.
siady, wogole nie potrafie zrobic objetosci, dyszki nawet na 60% tak mnie mecza, ze o progresowaniu nie ma mowy. Czesto, malo ale ciezko dawalo najlepsze wyniki
MC, jest najlepszy, im go robie mniej, tym lepiej. Albo inaczej, siady i wiosla daja najwiekszy boost dla DL.

No, to teraz dawajcie plan co sie w to wkomponuje, rozpisany najlepiej na rok a fans bedzie wdziecznie tlukl co trening



Jest o wiele lepiej niz sie spodziewalem, bardzo mile zaskoczenie. Cos tam nogi daja, ale z lozka wstalem, po schodach chodze, wiec klasa jest. A i bice nie daja rak rozprostowac, ale to pikus.
Znaczy, ze wydech wczoraj pozamiatal fansa a nie te ciezarki.


Jsdolan, po co ten cudzyslow? To my jestesmy sola tej ziemi Witam







Zmieniony przez - fanss w dniu 7/17/2018 9:42:32 AM
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fanss


To my jestesmy sola tej ziemi Witam



No jak nie jak tak
Już dawno to napisałem na forum
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12197 Napisanych postów 22045 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627661
Giaurnemo
fanss


To my jestesmy sola tej ziemi Witam



No jak nie jak tak
Już dawno to napisałem na forum


Napisałeś i bana dostałeś:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik
Giaurnemo
fanss


To my jestesmy sola tej ziemi Witam



No jak nie jak tak
Już dawno to napisałem na forum


Napisałeś i bana dostałeś:)

Cena prawdy
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Paatik, nie chce pytac u Ciebie w dzienniku, bo nie chce nikomu sprawiac przykrosci, wiec zapytam Ciebie tutaj.

W zwiazku z tym planem od tej ekspertki, co chcesz robic. Prosze Cie, tylko mi nie mow, ze chcesz miec sylwetke tak jak ona?
Troche skrotem myslowym pojechalem, ale nie chce pisac wprost a wiem, ze kto jak kto, ale Ty wiesz co mam na mysli.
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

góra dół do oceny

Następny temat

Odwrotna piramida w FBW

WHEY premium