SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lokomotywa

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 372360

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Tsu84
No.. pierwszy w życiu ban. To jak Fanss się nie obrazisz, dalsze próby Fifarafy będę póki co tu wrzucać, a Ty będziesz przeklejał, ok?


Sorry, ale nie będę. Wqrwiają mnie te niemieckie pogrywania z ludźmi a najbardziej to, że nie gramy drużynowo, dlatego nic się nie zmieni i Niemiec nadal będzie poniewierał ludźmi. Wystarczyłoby ze trzy miesiące odrzucać te zasrane sponsorskie gifty (ale wszyscy) i Kargul inaczej by śpiewał. Nic to, najlepiej w takich momentach (bo w ryj dać nie mogę) robi mi oficjalne strzelenie focha
Zatem, ponowne log out z sfd zapodaję.
Pozdro laski i byki
Pa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2209 Napisanych postów 6186 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311238
No i sp*****lają najbarwniejsze postaci... Fans, przemyśl to. Zacząłeś coś fajnego, zaangażowało się w to sporo ludzi...nie teges tak zostawiać to wszystko. Moim zdaniem. Jest zabawa, jest rywalizacja, bez popierdółek...i co, przerwiesz i znikniesz? Niemiec wygra...przecież wiesz, że Fifarafa stoi kołkiem w oku..


Zmieniony przez - ajazy w dniu 2019-11-04 21:04:51
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607874
Fans tak nie można, to po co ja dziś próby do fifarafy nagrywałam?

Tsu poszalałaś, ale prawda w oczy kole

Ja to w ogóle przeniosłabym ta całą Fifarafę do innego działu, po co mamy statystyki nabijać? Poza tym konkursem to teraz w dziale naprawdę mało się dzieje, Odyseja umarła. Skoro nam się rządy nie podobają, to zmieńmy podwórko, tym bardziej że ban dla Tsu to kolejny przejaw lekceważenia. Jak sobie pójdziemy to zostaną sami i sami będą sobą rządzić.


edit: jeszcze tylko dodam, że jak pójdziesz i zostawisz fifarafę to zrobisz dokładnie to o co Kragulowi chodzi. W jego konkursie nie idzie, frekwencja mała więc chce zepsuć to co fajne, próbuje pozbyc sie konkurencji


Zmieniony przez - Viki w dniu 2019-11-04 21:20:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
No, nie pomyślałem z tą Fifarafą a prawda jest że nieeleganckie by to było.
Coś muszę jednak zrobić, żeby się przed sobą dobrze poczuć, że coś zrobiłem
Niech tak będzie, Tsu kazali się wynieść to fifkę też przeniesiemy, bo bez głównego terminatora to nie to samo
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Fanss, tak już lepiej jak się buntować, to w jakiś konstruktywny sposób.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Tsu, to nie bunt, to substytut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12205 Napisanych postów 22059 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627725
Fanss - jak my się zbuntujemy to przyjdą znajomi na jeden filmik i juz sa do nagrodzenia na supelki... Ja w ogole nie rozumiem tej podatności na przekupstwo suplowe. Qrwa - jeszcze mnie stać.
Focha nie rzucaj, bo dobrze wiesz, ze takich fajnych znajomych to Ty sobie w realu nie znajdziesz i będziesz tęsknić i końcu wrócisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
mnie to tylko zdziwiło, że kargul sam się pofatygował, a nie wydał polecenie umyślnemu, bo na pewno był w gotowości żeby w kilka sekund je wykonać
myślę że i na mnie pora na przeprowadzkę bo się zasiedziałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Paatik, niby wszyscy wiemy, jak jest, ale jakoś mi ulżyło, więc uważam, że było warto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Paatik
Fanss - jak my się zbuntujemy to przyjdą znajomi na jeden filmik i juz sa do nagrodzenia na supelki... Ja w ogole nie rozumiem tej podatności na przekupstwo suplowe. Qrwa - jeszcze mnie stać.
Focha nie rzucaj, bo dobrze wiesz, ze takich fajnych znajomych to Ty sobie w realu nie znajdziesz i będziesz tęsknić i końcu wrócisz.


Ile myślisz zajmie sponsorowi obczajenie, że te same ludki próbują jego produktów? A jak obczai to policzy.

Tak na marginesie, moim zdaniem to jest kargula główny problem,gdzie nie pojedzie rozdaje próbki gówniarzom to mu przytakują każdą głupotę, którą wygłosi. Tu nie radzi sobie z ludźmi, bo dorosłych raczej stać na zachcianki, więc szanują ludzi za to jacy są a nie co rozdają.

Ps. A co do fajnych znajomych, sama prawda


Zmieniony przez - fanss w dniu 2019-11-05 10:43:37
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

góra dół do oceny

Następny temat

Odwrotna piramida w FBW

WHEY premium