SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Lokomotywa vs czołg

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 123560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 2580 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1214469
Witam wszystkich w nowym dzienniku.

Nie będę się rozpisywał bo nie mam ani lekkiego pióra ani nadmiaru czasu Określił bym siebie jako dużego, grubego i w miarę silnego. Kilkukrotnie próbowałem być szczupłym, szybkim i zwinnym ale widać nie jest mi to pisane. Teraz, kiedy już wiekem pasuje do tego działu albo zmądrzałem albo się poddałem i zamiast walczyć z wiatrakami chcę sprawdzić czy rzeczywiście przynajmniej w ciężarach się sprawdzę czy może po prostu do sportu się nie nadaję

Aby była większa mobilizacja postanowiliśmy z kolegą Fansem trochę porywalizować. Zasady są ogólnie takie, że lecimy obydwaj treningiem układanym dla nas przez Ajazego i mamy zamiar przejść 3 cykle po kilkanaście tygodni. Po każdym z cykli sprawdzamy maksy, liczymy wilksa i wygrany przez najbliższe kilkanaście tygodni może patrzeć na drugiego z góry

Pozostało mi tylko bardzo podziękować Ajazemu za pomoc z planem. Bardzo jestem wdzięczny bo to mój pierwszy plan którego nie ułożyłem sobie sam dysponująć mizerną wiedzą

No i oczywiście życzę ciuchci powodzenia

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

3
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 912 Napisanych postów 1331 Wiek 38 lat Na forum 193 dni Przeczytanych tematów 59359
No czołgu, para buch, koła w ruch, jedziemyyyy.
Powodzenia dziku, tanio skòry nie sprzedam,choć wiem, że Tobie bliżej do szczypiora niż do mnie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 2580 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1214469
DZIEŃ 1

Pierwszy trening i pierwsze zaskoczenie
Zaczęło się lekko łatwo i przyjemnie od 7 serii WL. Ciężary małe więc poszło ładnie. Później 6 serii z zatrzymaniem sztangi na dole. Nigdy wcześniej tego nie robiłem ale też poszło łatwo. Później przysiady... 3 razy sprawdzałem czy przypadkiem źle nie odczytałem serii i przerw między seriami Wyszły z tego interwały z tętnem przebijającym 160 po których byłem cały mokry a nogi zrobiły się mięciutkie. Po przysiadach już bez historii, kilka serii na biceps, harce na drążku do podciągania, 3 małe serie wyciskania na barki i na koniec 2 krótkie planki. Całość zrobiłem w 72 minuty.

WL
50kgx8
60kgx8
70kg 5x8

Docisk wolny (pauza moze byc dłuższa :P)
80kg 4s x 6p

Martwe wyciskanie (pauza do 5, w górę na pełnej parze)
75kg 2s x 3p

SQ
115kg 10s x 5p (45-60 sek)

Biceps, sztanga łamana
40kg 3s x 10

Zmieniony przez - ruski czołg w dniu 2018-09-03 22:43:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
fanss
No czołgu, para buch, koła w ruch, jedziemyyyy.
Powodzenia dziku, tanio skòry nie sprzedam,choć wiem, że Tobie bliżej do szczypiora niż do mnie.

Nie żartuj sobie. Szczypior szalał w granicach 800. Ja jeśli na koniec trzeciego cyklu zbliżę się do 600 to będę super szczęśliwy i może uwierzę, że warto coś więcej z ciężarami porobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1910 Napisanych postów 10691 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1098765
jestem, powodzenia
Czołgu - ale filmiki to dawaj swoje, jak ajazy wyciska to wiemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
kabo9
jestem, powodzenia
Czołgu - ale filmiki to dawaj swoje, jak ajazy wyciska to wiemy

Tak jest, filmiki ajazego jakoś tak same się prześlizgnęły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 912 Napisanych postów 1331 Wiek 38 lat Na forum 193 dni Przeczytanych tematów 59359
Ja nie żartuję, wierzę w Twòj potencjał. Zawsze wierzyłem i nigdy się z tym nie kryłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1110 Napisanych postów 4421 Wiek 48 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 294259
Trzymam kciuki......jakby co, to moja wina
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 320 Napisanych postów 376 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 31770
Aż pozazdrościć można takiej rywalizacji.
W jaki model czołgu i pociągu celujecie?? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 645 Napisanych postów 1454 Na forum 256 dni Przeczytanych tematów 18273
A jakby ktoś się ciekawił za kim jestem, to oczywiście za naszymi.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
ajazy
Trzymam kciuki......jakby co, to moja wina

Mam nadzieję, że za mnie

Padre76
Aż pozazdrościć można takiej rywalizacji.
W jaki model czołgu i pociągu celujecie?? :)

Yyy... no chyba w taki z lufą i gąsienicami?? moja znajomość tematu modeli czołgów jest mniej więcej taka sama jak znajomość anoreksji

paawo
A jakby ktoś się ciekawił za kim jestem, to oczywiście za naszymi.

No to będzie Pan zadowolony bo nasi wygrają
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening w późnym wieku ;-))

;