SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lokomotywa

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 371035

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
W tej kwestii nie pomogę. Raz w życiu byłem w operze, a w teatrze to tylko u Wiśniewskiego z kumplami z PWST i najczęściej poza godzinami pracy

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Fansie, zakladając nawet, że jakimś cudem Cię tam wpuszczą to myślisz, że coś z Turandota zrozumiesz jeśli nie rozumiesz systemu sprzedażowego biletów?

sorry, musiałem... :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Fans - o smokingu nie zapomnij ,
co do określeń spektaklów operowo baletowych we Włoszech to chyba w Paatik jedyna nadzieja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
kabo9
Fans - o smokingu nie zapomnij ,


I zegarku

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
Na ławce nie było deloadu. W operze w życiu nie byłem. ale weź przedtreningówkę, może później niż wcześniej udasz się w objęcia Morfeusza ....
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
Swoja drogą, to po tylu latach jeszcze taka zdolność do poświęceń...to musi być ciągle miłość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ajazy
Swoja drogą, to po tylu latach jeszcze taka zdolność do poświęceń...to musi być ciągle miłość



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12172 Napisanych postów 22010 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627444
Il turno - oznacza spektakl. Oni sprzedają abonamenty na różne typy spektakli. Il turno prime - to premiera, il turno danza - to będzie taniec (balet) - dla tych których nie interesuje treść, a il turno opera - to dla tych co śpiewu chcą posłuchać.
Tak przynajmniej wynika z opisu na stronie:
Turno Prime
Per chi vuole essere il primo a godersi lo spettacolo

E' il turno perfetto per chi vuole vivere l’emozione di assistere alla prima rappresentazione di ogni titolo e avere tutte le opere e i balletti della stagione 2018 senza perderne alcuno. Gli spettacoli sono la sera (inizio alle 20.30) dal martedì alla domenica, senza giorno prefissato. Non sono previste riduzioni.

Turno Danza
Dedicato a chi ama il balletto e a tutte le aspiranti étoile!

Tre balletti e due opere per chi segue con amore la danza ma non vuole rinunciare alla lirica.


Zmieniony przez - Paatik w dniu 2018-10-28 20:12:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12172 Napisanych postów 22010 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627444
Waliłabym na premierę:)
Zapytam zaraz mojego Włocha, czy nie wpuściłam Cię w maliny. Więc póki co nie kupuj...

No dobra, jakby nie czytać - to wychodzi, ze masz do wyboru premierę, balet i wyłącznie operę. Wszystko Turandot oczywiście. Na nasze mało kulturalnie wyrobione nosy to dziwnie wygląda - ten podział na balet i operę. Ale premiera to premiera i na pewno będzie na pełnym wypasie.
Włoch musi mieć teraz lekcję skoro nie odpowiada, ale opisy na stronie sa jasne.
Szkoda że nie wrzuciłeś tego chwile wcześniej - bo akurat miałam lekcję i musiałam o Klerze gadać, a tak to bym miała fajny temat do pogadania...



Zmieniony przez - Paatik w dniu 2018-10-28 20:31:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Przyznam się bez bicia, na Ciebie siostro najbardziej liczyłem i się nie zawiodłem
Do wyboru mam tylko 19ty i 20ty, teraz już wszystko jasne.
Dzięki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

góra dół do oceny

Następny temat

Odwrotna piramida w FBW

WHEY premium