SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lokomotywa

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 372404

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Fans wieczna redukcja, toz to oczywiste jest

Brann, jakbys zapytal o aktualne zdjecia Paatika, naturalnie bym zrozumial i wsparl, ale moje? Panie, daj pan spokoj.

Przyszla kryska na matyska, ide dzisiaj do okulisty, cale zycie okazjonalne jajca z kolesi w brylach i sam skoncze z denkami od musztardy
Przy okazji pytanie, do ptaktykujacych. Jak sie wyciaga szkla kontaktowe? Potrafie sobie jakos wyobrazic zakladanie, ale za prosty mechanizm jestem, zeby obmyslec droge powrotna. Tylko nie mowcie, ze sie je po prostu chwyta dwoma palcami, bo wtedy na pewno skoncze w brylach.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Okulary nie są takie złe, od razu człowiek bardziej inteligentny się robi i mniej awantury... jak w krawacie
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik
Brann - tez się tak delikatnie Fansa podpytywałam w temacie wagi, ale odpowiedział ze mniej więcej jak było tak i jest w kg. Czyli temat redukcji jak zawsze aktualny:)


Paatik. Cytując fanssa z pierwszego postu: "Mały update, ostatnie miesiące to rozpuszczenie jak dziadowski bicz. Jak mi poślad skapitulował, to gratisem do rehabilitacji spuściłem z łańcucha diabła z dawnych czasów. Popołudniami Fortnite z synem, wieczorami - zabawa,drinki, harce, swawole"

Ty wierzysz że jest tak samo jak z okresu kiedy coś robił? Opcje są dwie:

A) albo łże jak pies

B) albo jeżeli waga taka sama to doszło do jakiegoś koszmarnego rekompu.

no jest jeszcze trzecia opcja- wcale tak się nie rozpuścił


Fanss, nie pitol. Dawaj foty i konkretny plan redukcyjny. Życie staje się piękniejsze kiedy bez problemu można zawiązać sznurówki nie pocąc się przy tym zbytnio
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Brann, ta zniewaga krwi wymaga Po co sie chwalisz, ze nie jestes na biezaco, przeczytal jeden post i swiruje
fanss

Paatik, wagowo dużo się nie zmieniło 107kg, ale ratio fat/muscle bardzo nawet


Tsubame33
Okulary nie są takie złe, od razu człowiek bardziej inteligentny się robi i mniej awantury... jak w krawacie


Jak zle dopiore to roznie z ta inteligencja moze byc Tak na marginesie to musze jakis top brand wziasc, bo tanie gdzies zostawie pierwszego dnia - znam siebie

Wycwiel, zapodam jak pan Kleks


ps. ktos cos w temacie contact lenses?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
....


Zmieniony przez - Brann w dniu 2018-07-19 12:19:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oksy fajna rzecz. Wiadomka: +5 do inteligencji, +2 do resp, -1 do charyzmy.

Zawsze chciłem mieć, problem w tym że mam wzrok snajpera a nie jestem na tyle próżny żeby wchodzić w zerówkach.

Oj tam, oj tam. Dawaj konkrety redukcyjne. Będą konkrety- będę na bieżąco. I będę miał towarzysza (nie)doli
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12209 Napisanych postów 22064 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627762
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12209 Napisanych postów 22064 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627762
Dobra - ponoć jest banał. Albo dotykasz paluchem szkiełka i przesuwasz w kierunku kącika oka. Wtedy zaczyna lekko odstawać i możesz złapać za krawędź, a nawet sama złazi.
a drugi sposób - łapiesz dwoma palcami za szkiełko - nie krawdzie i pociągasz do przodu. Palce jak do "szczytpta soli".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Dzieki Paatik. Tego sie obawialem, zamowie na probe, ale te szczypanie za oko jakos nie napawa mnie optymizmem.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

góra dół do oceny

Następny temat

Odwrotna piramida w FBW

WHEY premium