SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lokomotywa

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 372392

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Czyli to nie byl raw MC
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12209 Napisanych postów 22064 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627758
"kupił babskie slipy i żeby mu się klejnoty zmieściły założył tył na przód. No i z tyłu go po prostu ciągnęły."
Ruski - no teoria przednia. Uśmiałam się jak przy podrygach Fanssa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik
"kupił babskie slipy i żeby mu się klejnoty zmieściły założył tył na przód. No i z tyłu go po prostu ciągnęły."
Ruski - no teoria przednia. Uśmiałam się jak przy podrygach Fanssa.

Też ich lubię poczytać ostatnio
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
fanss
ojan
Nie wiem co lubi czołgu i nie sądzę abyś Ty wiedział co lubię ja.


Wiem, marzy sie wam przejechanie czolga po lokomotywie

Paatik, moze byc, ze to przez sugestie czolga, w meskich (sa takie?) mogloby to inaczej wygladac Ale dzieki.


Nie chce wybrzmiec jak Antos w swoim dzienniku, ale taka redukcje to ja rozumiem, nie pamietam kiedy mialem tyle energii w sobie. Korci mnie chocby polowe jutrzejszego treningu dzisiaj zrobic.


Poczekaj, będzie tylko lepiej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie chcem pouczać ciężkiej lokomotywy ale muszem. No muszę się odezwać.
Jednak przeprosty, na treningu unikałbym jak ognia tak jak i przechwytu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12209 Napisanych postów 22064 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627758
Paawo - ja wiem, ze nic nie wiem - ale Wy mi nie pomagacie.
Gdzie on ma te przeprosty - w kolanach na końcu ruchu? w łokciach? w której fazie ruchu?
No, kurcze dajcie się nauczyć, chociaż teoretycznie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik
Paawo - ja wiem, ze nic nie wiem - ale Wy mi nie pomagacie.
Gdzie on ma te przeprosty - w kolanach na końcu ruchu? w łokciach? w której fazie ruchu?
No, kurcze dajcie się nauczyć, chociaż teoretycznie...

Ja też się nie znam, ale skoro do tylu się gibie, to może w plecach ten przeprosty?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Pawo, no nie da sie ukryc, ze bary nie sa w lini z nogami po domnknieciu bioder(o przeprost w odcinku ledzwiowym chodzi siostry). Tyle to ja wiem pawo, pytanie jest, jak sie nauczyc hamowac, jak wiesz proces rozpoczyna sie jak sztanga mija kolana, od tego moment tylna tasma pracuje juz na pelny gwizdek. wyglada na to, ze mam odwrotny problem do popularnego w MC - za bardzo ciagne na siebie. Mam nadzieje, ze w koncu przypomne sobie/znajde ponownie ta optymalna pozycje. cos czuje, ze lopatki nie sa jeszcze tam gdzie powinne, wiec sztanga nie jest na swoim miejscu przy zamknieciu stad te rozpedowe dociaganie jej. Najpierw popracuje nad tym. Po kilkukrotnym obejrzeniu, rzuca sie tez w oczy brak wybrania luzow ze sztangi i ze stawow przed rozpoczeciem cwiczenia - moze jednak od tego zaczne prace.


Zmieniony przez - fanss w dniu 9/13/2018 11:51:22 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12149 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131169
Tsubame33
Paatik
Paawo - ja wiem, ze nic nie wiem - ale Wy mi nie pomagacie.
Gdzie on ma te przeprosty - w kolanach na końcu ruchu? w łokciach? w której fazie ruchu?
No, kurcze dajcie się nauczyć, chociaż teoretycznie...
Ja też się nie znam, ale skoro do tylu się gibie, to może w plecach ten przeprosty?
Mojm zdaniem problem leży w energicznym "gibnięciu" barków do tyłu przy kończeniu wyprostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
ojan
Mojm zdaniem problem leży w energicznym "gibnięciu" barków do tyłu przy kończeniu wyprostu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

góra dół do oceny

Następny temat

Odwrotna piramida w FBW

WHEY premium