SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lokomotywa

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 371013

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12166 Napisanych postów 22006 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627412
Panie Janie - Pana winko tez na pewno trochę wodą podlewa... Nie ma bata aby nie.
Zagrycha zdrowsza od popitki:) U mnie ja zagryzam, małż popija. I tak nic sie nie marnuje, a ja nie puchnę. Śledzie lubię i zimne nóżki też.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
ruski czołg
Znając fansa to pewnie jeszcze się zredukował na rudej


Nie podawali rudej, znaczy na chrzcinach, bo na dozynkach w domu szla ruda wlasnej roboty . Starzeje sie w zastraszajacym tempie. Posiedzenie do 4ej rano i Niedzieli wogole nie pamietam A bywalo, ze po takich nasiadowkach o 11ej 90minut za pilka biegalem

ps. nie wiem czy zredukowalem, bo nie wlazlem na wage.
ps2. ide jajka z boczkiem do mikrofali wlozyc i ten rytual bedzie przez kilka(nascie?) tygodni.


Zmieniony przez - fanss w dniu 3/26/2019 9:22:59 AM
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To już nie można na świeżo jajek na boczku usmażyć, czy to dieta pudełkowa?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
no proszę czego się można przez przypadek dowiedzieć, Fans kiedyś biegał i to przez 90 minut

a ruda własnej roboty approved, tylko jak faktycznie dobrze dla siebie zrobiona to zwykle zdradliwe bydle, ostatnio jak mnie kolega swoim wyrobem poczęstował to 0,7 nas mocno zamiotło, ale później się przyznał że 60%+ miała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
fanss
ruski czołg
Znając fansa to pewnie jeszcze się zredukował na rudej


Nie podawali rudej, znaczy na chrzcinach, bo na dozynkach w domu szla ruda wlasnej roboty . Starzeje sie w zastraszajacym tempie. Posiedzenie do 4ej rano i Niedzieli wogole nie pamietam A bywalo, ze po takich nasiadowkach o 11ej 90minut za pilka biegalem




Zmieniony przez - fanss w dniu 3/26/2019 9:22:59 AM


Nie chce Cię martwic ale niestety będzie coraz gorzej
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Tsu, wstaje o 7ej a t srodek nocy, wiec o jedzeniu nawet nie mysle. Nie ma innego wyjscia, trzeba w pracy sniadanie pichcic.
Kabo, bywalo oj bywalo, co prawda to tylko w A klasie bylo, ale kondycja byla. A wyrob pierwyj sort. Tesciu kuzyna to ekspert slynny na cala okolice a tam konkurencja duza
Jsdolan, wole o tym nie myslec
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1794 Napisanych postów 2909 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73481
Ruda mejdhom lepiej wchodzi niż czysta. Tylko u nas wszyscy wkoło trąbili , że można pić i na drugi dzień wszystko gra. Ale od każdej reguły są wyjątki czyli ja :)
1

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Dużo lepiej wchodzi, dlatego żal przerywać

Baterka mi w Suunto padła a rano był spacer z Brutkiem. Ciekawym ile ta trasa wyszła, muszę dzisiaj zmierzyć, ile w te pół godziny zrobiliśmy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
WL, pierwsze powtórzenia z zatrzymaniem, ostatnie na styk
Siady, regeneracyjne.

SQ6*2*162.5
Wl: 3*3*132.5
Wlw:2*8*90,6*90

W ramach mojego komentarzu do pewnej rozkminy w pewnym dzienniku.
Fanss że sztangą, z rotacją a co za tym idzie kolana na zewnątrz to i palce w tym kierunku i Fanss bez rotacji, kolana przed siebie to i palce na wprost.
Druga wersję jakbym gdzieś już widział, hm....






Zmieniony przez - fanss w dniu 26/03/2019 20:09:43
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Zapomniałem odnotować. Trasa Brutusa wynosi dokładnie 3km, tyle też będzie wpadać codziennie skoro świt. W najbliższym czasie dwa razy dziennie, zanim młody się nauczy reagować we wszelakich sytuacjach.

Druga sprawa, dzięki czołgowi, ostatnią serię w siadach zapodałem z pauzami, ku memu zdziwieniu weszły bardzo elegancko.
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

góra dół do oceny

Następny temat

Odwrotna piramida w FBW

WHEY premium