SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lokomotywa

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 371091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627485
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
fanss

Kabo, no rośnie, co Ci poradzę Co jest logiczne zreszta.



Naszło mnie rozwinąć tą myśl z dziennika czołga, bo pewnie pomyślałeś; co on p******i
A pomyślałeś tak(pewnie nie tylko Ty ), bo mierzysz swoją miarą
Nie licząc urlopów, znajdujesz się w jednym z dwóch możliwych stanów
- na masie
- albo na redukcji
Skrupulatne wyliczenia lądują na talerzu, coby się wszystkie makrosy,miniosy i inne kalorosy zgadzały.
Correct?
Dorzucasz 313 i pół grama węgli pińcet białka i 16 tłuszczy, waga idzie co do grama wedle założeń a siła wraz z nią. Potem droga powrotna.
Mniej więcej na tym ta zabawa u Ciebie polega, nieprawdaż? Oczywiście liczysz, że pomiędzy tymi stanami ratio mięśnie reszta będzie się zmieniało.

Teraz ja

Najpierw fakty:
- 99% czasu mam wyj**ongo co jem i piję. Kiedyś to dawało jakieś 130kg dziś w kole 110kg. Jak wiadomo nie robię żadnych wyliczeń, nie trzymam żadnych założeń, jak 5tys kcal powstanie z litra wyborowej i ogórków to tak jest, jak 3tys z 5ciu hamburgerów i paczki paluszków, też spoko, łycha, frytki, buła, kukuła you name it Śledząc moje dzienniki i oglądając filmy oraz zdjęcia, nikt nie zaprzeczy

- do budowania siły jest potrzebny trening wg dobrze zbudowanego planu i regeneracja. Zgadza się?

Teoria teraz (czekam na kontrargumenty )

Ajazy plan rozpisuje i nie wnika w resztę.
Fanss plan wykonuje a reszta może być grana na dwa przypadki:
- prawie zawsze, żryj smacznie (a śmieci są smaczne) i drinkuj jak masz ochote (a mam )
- raz na ruski (nie czołg) rok- fans na redukcji - gorzała zostaje w barku a w korycie tylko krowa,świnia,ptak i ryba, jajo,orzech i zasrana zielenina. Do tego tradycyjne suplementy whey,bcaa i kreatyna.

Dla zobrazowania teorii załóżmy jakąś liczbę, 4tys kcal.

Kiedy ta regeneracja potrzebna do budowania siły będzie lepsza? Przy 4tys ze śmieci i gorzały czy 3.5 z menu wyżej plus 500 z bencloka?

Wiadomo, który przypadek ja obstawiam skoro twierdzę, że siła najlepiej mi idzie na redukcji.

No, to wyrzuciłem to z siebie (tylko nie pytajcie mnie co myślę o legendarnym paleniu mięśni zamiast tłuszczu, bo tu też mam niepopularną w dziale teorię) teraz mogę iść wykonać trening (wczoraj brakło chęci i wszystko mnie bolało )




Zmieniony przez - fanss w dniu 12/03/2019 18:18:36
6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Ajazy, tak sobie myślę, że do obliczeń ławki to mogliśmy maksa z 15kg obniżyć. Dzisiaj ciężar był na styk oczywiście bez zatrzymań a wczoraj czołgu pokazał jak to może wyglądać.
Nic to, w następnym cyklu będziemy mądrzejsi

Za to siady elegancko. Nie wiem czy to przez zgrzebło po udach, ale klasa, zero bólu a i procę parę razy udało się naciągnąć. Nie wyrobiłem się w jednej piosence jednak. Może filma później wrzucę.

Wl:5*5*120
Wlw:4*105,5*100,6*95,8*90
Sq:6*2*160
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
Pauzami na razie się nie przejmuj, ostatnie w serii próbuj. Myślę, że sprawdzian powinien odbyć się jak na zawodach, znaczy z pauzą, to da nam odpowiedź, ile naprawdę wyciskasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
ajazy
Pauzami na razie się nie przejmuj, ostatnie w serii próbuj.

Nie bede klaty do fail'i przyzwyczajal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
a tam Fanss , rolka po brzuszku dobra jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Nie roluje bo prety zabezpieczajae mam, tylko upokarzajace uczucie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
fanss

Wiadomo, który przypadek ja obstawiam skoro twierdzę, że siła najlepiej mi idzie na redukcji.


A Wason twierdzi że siła najlepiej mu szła na studiach jak chlał a między chlaniem żywił się snickersami i colą. Jak nie chlał to nie szło .
Ale życie studenckie to inna bajka więc może coś być w Twojej teorii .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
To teraz pora sprawdzić jak się ma praktyka do teorii

Jakoś poszło, powiedział Shrek do osła.
Bardzo mi się nie chciało, do tego cyce mnie z leksza rwą. Poszedł czołgu, poszedłem i ja

Mc na sztywnych:6x60,80,100,120,140
Power szrugi:3x6x160
Mc z racka:1x180,1x200
Wyciag górny szeroko z progresją:6x10,8 za nisko zacząłem
Wyciąg dolny do brzucha z progresją:5x10,8,6 notka na przyszłość - po równo wieszaj talerze, bo suwnica się topi!!!
Jutro odbój.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

góra dół do oceny

Następny temat

Odwrotna piramida w FBW

WHEY premium