SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Godzilla kontra klatka piersiowa :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 211175

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2646
witam. Artykuł wypasik, Mam pytanie do Krzycha:
robie klatke raz w tyg (wypada w poniedziałek)
1.Wyciskanie skos sztanga/hantle
2.wycisk płasko sztanga/hantle
3.przenoszenie hantla/rozpiętki

Podczas treningu robie 4 cwiczenia po 4 serie (3 wyciskania i rozpietki/przenoszenie), staram sie by co tydzien trening sie różnił od poprzedniego (zmieniam kolejność, ćwiczenia itp)

Nie wiem czy czasem nie robie za dużó cwiczen i nie chce sie przetrenować.
Prosze o pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 234
Krzych666 (tez mam na imie Krzysiek ) jestem nowy na forum (od wczoraj) podobają mi sie Twoje artykuły i widze że znasz sie na rzeczy!czy mógłbyś mi pomóc troszke? mianowicie doradz mi cos w dziale ODŻYWIANIE w poście pt "Pilnie Proszę o Dobrą Pomoc :(" jest on bodajrze na 2 stronie ... w dziele TRENING post pt"PILNIE PROSZĘ O UWAGĘ i Genialną PORADĘ :)"oraz TRENING post pt"W SPRAWIE RZEŹBY!!" jeżeli mialbys czas to byłbym wdzieczny gdybys zajrzal i pomógł

Walcz, Walcz, Walcz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 355
pomyłka (sam nie wiem czemu ) trening robie 8 tygodni. No więc co z moim pytaniem?

Aby do czegoś dojść, trzeba wyruszyć w drogę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Mysle ze lepiej by bylo zmienic po 8 tygodniach a nie na zmiane co tydzien.

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 774


Krzychu co musialbym cwiczyc zeby rozwinac swoja klatke (ta na zdjeciu) nie jest duza sam wiem o tym i przekonalem sie do twojego artu ze plaska to nie wszystko :P jaki proponujesz plan treningowy na klate dla mnie :)

_____________
"pulchnij zdrowo" - z głową ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 975 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5555
ja ci powiem co masz ćwiczyć....mięśnie klatki piersiowej:p
a tak na serio to dałbyś lepszą fote bo mało widać;]

Czas - Totalitarny nadzorca

Każdy może być wielki - trzba tylko chcieć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
50grosz - potrzebujesz ogólnie większej masy, więc każde ćwiczenie jest godne polecenia.

Napąpowany - nie czuje się specem w kwestiach rzeźby i odżywiania, są tutaj lepsi ode mnie - wolałbym im ustąpić miejsca przy tego typu problemach

bampm - 3 wyciskania to za dużo, lepiej z jednego zrezygnuj.

kotus89 - możesz spokojnie zamienić sztangę na sztangielki.

TomaszSko - taki mam styl - bo ja sam jestem młodzież, zresztą większość ludzi daje mi 28-30 lat

novi_santi - za dużo kombinowania to też niedobrze. Oczywiście z treningu na trening można a nawet trzeba zmieniać ilość powtórzeń (dodać z jedno), ciężar, długość przerw i.t.p. - ale "drastyczne" zmiany lepiej wprowadzać po tych 8 tygodniach, dlatego, że przez te 8 tygodni wyciśniesz z danego cyklu i ćwiczeń wszystko co najlepsze. Dopiero wtedy zmieniaj.

Zmieniony przez - krzych666 w dniu 2006-06-19 16:05:57

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 355
OK thx krzych666

Aby do czegoś dojść, trzeba wyruszyć w drogę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Tedzikooo - ja nie czuję, ale pewnie dlatego, że rozpiętki i bramę robię na żenujących ciężarach

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 812 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12730
W końcu moge dać soga :) for Krzych :)

>> Weź sie w garść, pokaz co masz - Nie daj sie - Klęskę swą zgaś <<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dla wyjaśnienia

Następny temat

Jaki ciężar?

WHEY premium