SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Godzilla kontra klatka piersiowa :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 210742

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 95
Ciekawe...

....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 374 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2529
świetny post z zachowaniem humoru,
nie czytam całego tematu bo święta nie trwają rok, a pewnie było już takie pytanie..
powinno się ze 3 ćwiczenia na klatę wykonać więc jak połączyć ćwiczenia?
tzn. co ćwiczyć np: skos/dół szeroko, później jakie ćwiczenie? i powiedzmy ostatnie, na koniec rozpiętki skos/dół

Czego się nie dotknę staje się gorące.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1902 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13287
Naprawdę dobry post . Sama prawda. Twój artykuł skłonił mnie do zmiany szerokości rozstawu rąk . Jak kumple będą się pytac ile na serię czy ile ciśniesz to będę miał na nich wyje..ne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 253 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8974
Jakie ćwiczenia zastosować jeżeli zależy mi najbardziej na górnej i środkowej części klaty? Bo zewnętrzną i dolną mam dość dobrze rozwinięte.

Takie coś by było dobre?

4x Wyciskanie na skosie sztangą
3x Wyciskanie na skosie hantlami z obrotem
3x Ściąganie linek w bramie
3x Pompki na poręczach

I jeszcze pytanie ten obrót wykonujemy w końcowej fazie wyciskania czy zaczynamy młotkowym uchwytem? Aha no i rozumiem że ściąganie linek w bramie pobudzi środek klatki przeciwnie do rozpiętek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 253 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8974
Pomoże ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 374 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2529
nowy temat załóż lub zapytaj w pojedyncze pytania

Czego się nie dotknę staje się gorące.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 495
bardzo dobrze powiedzanie , sama prawda
sOg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Super. /sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 536 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4756
bardzo ciekawe myślałem, że wyciskanie na płaskiej to tak samo ważne ćwiczenia jak przysiad i MC, którego nie da się zastąpić

a czy dobrym pomysłem jest żeby na 6-tygodniowym cyklu robiąc normalnie pasko klatę, na następnym wąskim płasko uchwytem klatkę, jeszcze na następnym tylko skos itd. ?
mówię o przypadku stażu 12 miesięcy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 511 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4517
no moze nie popadaj w skrajnosci ze tylko skos... ale ja na przyklad robie tylko hantlami klate i jest w ch lepiej. pozniej jak biore sztange to se rekorda bije i wracam znowu do hantli

Jak człowiek wygra to dopiero ma coś z życia, naprawdę czuje jak wariuje w żyłach krew
moje foty 12.2006 http://www.sfd.pl/temat317825

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dla wyjaśnienia

Następny temat

Jaki ciężar?

WHEY premium