SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klatka piersiowa

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1085

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1277
witam mam takie pytanie przy treningu klatki na prostej lawce sztanga powinna dochodzic do samej klatki czy tez moze nie? bo spotkalem sie z roznymi zdaniami.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1477 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35521
ja bym polecal dotykac stanga klaty bo gdy bedziesz wygiskal swuj rekord wtedy nikt ci niepowiez ze zle zrobiles itp

Żeby poczuc sie tak, jak czuje sie Bog !!!!!!!!!
[on]



VIDE CULL FIDE Patrz komu ufasz;!
pytac na forum a nie na gg!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
sztanga powinna dotknąc klatke na wysokości ok 1 cm od sutków.

Pozdrawiam

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4053
j/w dotknac nie odbijajac sie od klatki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 45 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3568
Powinienes dotykac klatki sztanga,lecz nie odbijac!!Wykonujesz w ten sposob pelny zakres ruchu i miesnie ladnie pracuja.
Co do "widzenia"na silowni roznych rzeczy to wiesz....widuje tez ludzi ktorzy nie opuszczaja...wrecz ledwo uginaja rece i uwierz mi to niewiele daje,ale za to ile talezy na gryfie:P
Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 689 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9896
opuszczać do samej klatki w miejscu pomiędzy mostkiem a szyją, gdzieś w połowie, bo zauważyłem że niektórzy opuszczają nawet w okolicach brzucha
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rzezba & masa w jednym(?!)

Następny temat

Plan Treningowy dla Domatora

WHEY premium