SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kurza klatka piersiowa, lejkowata klatka piersiowa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1312

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78
Witam was. Wady klatki piersiowej kurzej i lejkowatej są dosyć często spotykane. Większość z nich jest na tyle mała że można je zabudować ćwiczeniami. Jednak pojawiają się na tyle duże że konieczna jest operacja. Dlatego dla takich osób polecam forum pectus.pl na którym znajduje się coraz więcej osób które mają lub dopiero będą mieć doswiadczenia z tego typu operacją. Oprócz polecenia tego forum mam zapytanie do osób ćwiczących. Posiadam wadę mieszaną tzn prawa strona wypuklona, lewa zapadnięta. Słyszałem że na zapadniętą stronę nie powinno się wyciskać. Tylko rozpiętki i wzmacnianie barków i pleców. A co z wadą mieszaną? Jest ktoś w stanie sie wypowiedzieć? Poza tym zapraszam na pectus.pl bo im więcej osób podzieli się swoimi doświadczeniami tym łatwiej będzie "nowym" są zdjęcia relacje z operacji więc osoby z wadami zapraszam. Ktoś jest w stanie odpowiedzieć na temat tych ćwiczeń na wade klatki?

pectus.pl Zapraszam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 236 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6074
witam mam ten sam problem jestem po operacji pare lat temu teraz zaczalem cwiczyc w domu narazie bez duzych ciezarow ale wybieram sie do lekarza tylko nie wiem za bardzo do ktorego aby sie skonsultowac;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Złamany piszczel/Wyjecie pręta

Następny temat

Przeciążenie kolana?

WHEY premium