SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

powazny problem z klatka piersiową-prosze o pomoc ekspertow

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1532

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 249 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1312
od jakiegos czasu odczuwam bole w klatce piersiowej-odrazu zaznaczam ze nie sa to zakwasy-cwicze juz dosc dlugo i tak mnie wczesniej nie bolalo.
bol pojawia sie znikad nie ma na to reguly, jest okres czasu ze nie boli mnie tydzien a jest tak ze boli mnie 7 dni pod rzad. Warto tez dodac ze przed tym jak zaczalem przygode z kulturystyka-przed treningami- takich bolow nie pamietam, to bol dziwny, na poczatku bolalo mnie tylko z prawej strony zaraz kolo pachy, czuje go jakby "od srodka" przy wdychaniu i wydychaniu powietrza bol zmienia sie, teraz odczuwam go rowniez po lewej stronie, w ostatnich dniach jakby sie nasili, klatke robilem we wtorek, nie wiem co mam zrobic bo bardzo nie chce przerywac treningo, wiem juz teraz ze niunikniony jest lekarz ale przed tym chcialbym sie jeszcze zapoznac z waszymi opiniami, jak myslicie co to jest? czy ktos juz cos takiego mial? czy to mozliwe ze to skutek treningow? boje sie troche przyznam szczerze, z gory bardzo dziekuje za pomoc i udzielone odpowiedzi

masa masa masa))

masa masa masa))

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 5468 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30199
na moje skromne oko to masz powazne naderwanie w sciegnie lub przyczepei miesniowym- zaprzestaj treningow i postaraj sie o fachowa lekarska diagnoze- z tym nie ma zartow- jak sie oderwie to procz tego ze sie zesrasz z bolu to odpadasz ze sportu na dlugo...b. dlugo- jak boli tak dlugo to musi byc jakis mechaniczny uraz

Nie można czynić postępów, trenując więcej niż potrzebuje tego organizm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
LEKARZ!!!

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
też tak uważam ...musisz zasięgnąć rady lekarza ...i przstać trenować ...na razie ...Bo to już nie przelewki !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 249 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1312
ludzie bylem u lekarza juz, wiec zamiast pisac mi juz zebym poszedl powiedzcie czy wiecie co to a jeszcze lepiej czy ktos z was cos takiego mial, lekarz mi powiedzial ze rosne i ze to sa bole kostnomiesniowe, ze szybko rozrosla mi sie klatka piersiowa... ale moim zdaniem to nie to, bede musial isc znow..

masa masa masa))

masa masa masa))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 537 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8810
Może zapalenie mięśnia, spróbuj maści rozgrzwających lub przeciw zapalnych może pomoże. Miałem podobną przygodę z barkiem i dzięki maściom mi przeszło.

(L)(L)(L)
United We Stand, Divided We Fall

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOC NA TEMAT PLANU

Następny temat

zdrowie a barki ?

WHEY premium