SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta - To dla Ciebie TATO - 14.01.2010

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 251505

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Wuchta !!!! niektorzy z nasz niegodni ciezarow na Twa sztange zakladac
Swietne treningi - MOC rosnie w tempie szokujacym, wygladasz na olbrzyma i jak tylko kolana wroca do formy to zostanie tylko kilku w Polsce mogacych z Toba konkurowac w TS.
Kiedy nastepne zawody w WL?


MOC z Toba

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2253 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46232
Akurat tak się ułożyło, że mamy takie same treningi w te same dni
To tak wstyd jest porównywać wypiski
Moc olbrzymia!

Nie rezygnuj z marzen w obawie przed przegrana, to samo powtarzam sobie codzien rano. - Molesta
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=94&page=21 - moj dziennik
Co mozna robic cala wiecznosc i sie nie znudzic? Osiagac doskonalosc!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Animal - z kolanem to jak z loterią dzisiaj akurat było bez problemu i dlatego doszedłem do 250kg. Jednak w dalszym ciągu miałem świadomość iż coś może chrupnąć i nie szedłem wyżej zwłaszcza, że podczas ostatniego treningu dawało o sobie znać. Im bliżej zabiegu tym większy cykor mnie ogarnia i ta świadomość, że będę malał w oczach...


Wodyn - wiem, że źle zrobiłem ale wiesz, że z kolanem bywa różnie ale i tak 250kg to w miarę dobry wynik. Podczas wykonywania kolejnych powtórzeń wstąpił we mnie jakiś amok i nie chciałem się zatrzymać i skończyć .Tylko zdrowy rozsądek podpowiadał "kończ waść wstydu oszczędź "

Kusi mnie jak cholera spróbowanie pełnego ciągu - ciekawe ile jest w moim skromnym zasięgu.


Bamf - nie no co Ty aż tak dobrze to nie jest. Jestem zwykłym chopokiem co próbuje dżwigać ciężary z naciskiem na "próbuje" Pamiętaj, że bariera 300kg w MC jeszcze nie pękła i nie wiadomo kiedy to nastąpi W przysiadach ciężko będzie wrócić do dużych ciężarów ponieważ lekarz już teraz przestrzegał przed nadmiernym eksploatowaniem aby nie doprowadzić do tragedii. To jest jak wyrok i zakazać kobiecie malować się
No cóż zdrowie najważniejsze ale zobaczymy czy będzie aż tak czarny scenariusz...
Szykuję formę na zawody w Brwinowie (czerwiec) ale na dzień dzisiejszy nic nie słychać aby miały się odbyć. Jest dopiero marzec także jestem dobrej myśli .


GRani - i ciężary niebawem będą takie same tylko jedz, jedz i jeszcze raz trenuj konsekwentnie...


Dzisiaj zabrałem aparat na trening ale podczas dociągania w ostatniej serii zanim założyłem paski to karta zdąrzyła się zapełnić i jednym słowem dupa... Następnym razem poproszę kogoś o pomoc.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<Regeneracja>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


Wręcz wskazana po wczorajszych amokach dół pleców czuję i to bardzo mocno. Ledwo mogłem wykonać ranne poduszkowce ale jestem twardy i dałem radę Jestem już na etapie 120powtórzeń także szyn a jeszcze miesiąc temu to z 50 był problem...
Dodatkowo z rana jeszcze brzuch bo po treningach Wodyna raczej brak sił aby zmęczyć jeszcze bebzon...

Mam nadzieję, że na treningu klatki również dopadnie mnie amok i bez problemu pocisnę... 172,5kg x3powtrz.

Na śniadanko wleciała pyszna jajecznica (dawno nie jadłem) a gotowanymi jajkami troszeczkę się przejadłem.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1474 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40987
Wuchta ok,już nie będę prosił o zdjęcia.
Wodyn widocznie myslalem ze po to wstawiasz zdjęcie, przeciez nie dla tego ze ma lepsze prostowniki niz Wuchta -no to trochę zle odebrałeś moje zamiary;kto ma lepsze prostowniki nie muszę pisać bo wiadomo kto bez pisania.
Ps.już nie spamuję
pozdr.

http://www.domore.pl/beta/view/strony/okazje/121820
Jeśli ktoś pomoże będę ogromnie wdzięczny!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Zdjęcia a raczej filmik będą w późniejszym okresie

Dużo jeszcze muszę poprawić ale może na koniec kwietnia cuś wstawię.

Dlaczego filmik? LEpiej na nim wychodzę i o dziwo więcej szczegółów widać , których i tak jest jak na lekarstwo. Cieszę się z każdej górki na ciele

Niebawem zapodam venoma, którego trzymam na czarną godzinkę i jakieś inne spalacze aby w to lato lepiej niż zwykle wyglądać
takie są plany a jk z realizacją to życie pokaże...

Prostowniki jeszcze mam cieńkie ale powoli chyba zaczna rosnąć

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1167 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40239
Ostatni trening bardzo dobry - ciągle postępy i zwiększanie ciężaru

Jedna chwila może zmienić twoje życie.
Śpiewa z nami cały kraj, je**ć, ja**ć ITI!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
no spokojnie z tym venomem, najpierw forma, pozniej aero-siady , po szczycie formy trzeba zas uwazac zeby nie przetrenwac sie a venom na pewno ulatwia przetrenowanie

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Jabolson - trening ułożony przez Wodyna daje super efekty siłowe co można zauważyć po kolejnych treningach


Wodyn - w tym tygodniu mam WL x3 - i tu pytanie czy mam zrobić np:
140 - 150 - 160 - 165 - 172,5x3? Czy inaczej podejść?
Dodatkowo po próbce venoma okazało się , że mam problem z zaśnieciem mimo iż brałem go tylko do śniadania ale ciśnienie nie skakało jak po innych wynalazkach...

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
taka progresja mze byc, ale mam nadzieje ze przed 140kg cos tam jeszcze jest np

60*5
80*5
100*2
120*2

i pozniej moze byc jak piszesz

pamietaj co juz pisałem w mailu: wyciskanie lezac to tylko programowanie ruchu oraz siłowa rozgrzewka, prawdziwa walka to kolejne kilka cwiczen


*******************

jest takie pwiedzenie "squats are better then supplements"

w tym przypadku chcialbym powiedziec "poduszkowce lepsze niz Venom".

pozostaje jeszcze kewstia "dawkowania" , czyli dojscia do 250powt

sadze ze po dojscu do nich i jak juz pisalem spedzenia pol roku od kad dotarles do 100, sprawiloby ze nie pragnąłbys tak bardzo venoma, ktory ostatecznie zaszkodzi formie [a ktos wazny na forum pisal ze mu po nim nie staje i datego przerzucil sie na Leviathana]

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masowanko kolegi ^^ Ocencie

Następny temat

Początkujący... trening na tle redukcyjnym

WHEY premium