SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.4

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 426600

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mega mocna dziewczyna! Jednak jeśli taką techniką ustanawia się oficjalne rekordy,to mi sie to nie do końca podoba..



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Dla mnie Łukasz i tak szacun dla niej.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-Szacun to jak najbardziej i to nawet duży :) Ciekawe kto to uznał? Jaka oficjalna organizacja związana może z gimnastyką czy jakas inna? Bo oficjalny Rekord Świata to już brzmi poważnie,ale ta "napyerdalanka" na początku na styk z wyciągniętą brodą,to już nie jest za poważne..Wynik oczywiście super.Jednak jakby miała robić z akcentem na dole i pełnym przeniesieniem brody ze wzrokiem na wprost,to wątpie czy by tam 30 było.. :) Dla mnie właśnie taka technika powinna być stosowana przy oficjalnych rekordach.

Tutaj straszna BESTIA! Dla mnie totalny kosmos! Jak to można trzymać takie sylwetki! A to planche maltańskie to już kopara do ziemi... :)






Zmieniony przez - lukix w dniu 2015-10-31 09:01:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12497 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87774
Ciężko by było wygrać z kolesiem w pompkach:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Nie koniecznie musi mu się to przekładać na mistrzowskie pompki,ale te barki trzeba mieć kosmicznie silne żeby trzymać takie wychylenie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12497 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87774
Myslałem o jego sile brzucha i grzbietu:)Z barami sobie poradzimy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Gość jest zarąbisty, to już czołówka.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12497 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87774
Tak się zastanawiam nad kolejną edycją "Internetowych Perfekcyjnych Pompek na Poręczach z 20kg" skoro tak mało osób w tym bierze udział to albo zamknąć ten temat albo ułatwić nieco.Najwięcej zastrzeżeń było do zakresu ruchu /do łamania kąta prostego/o ile się nie mylę.Może na próbę w przyszłym roku zrobić "Internetowe Pompki na Poręczach z 20kg"bez łamania kąta prostego w stawie łokciowym??Czy zamiast poręczy robić pompki na podłożu 2x w roku??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Tadeusz-mi się wydaje że trzeba to uwszechstronnić aby było więcej chętnych.To nie może być cały czas wytrzymałościowe wypychanie,bo cały czas ta sama garstka ludzi bedzie brała udział.Trzeba zrobic jakiś dwubój ,a może nawet trójbój.Napewno też musi być też coś z przyciągania.Ja ostatnio zabrałem się też trochę za martwy ciąg :) -ale to by było narzekanie że trudne i kontuzjogenne ćwiczenie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Kto chciał by podciąć próbę ?
Tak w sumie zaproponowałem, ale też mi się podoba i myślę ze dla wszystkich to by było dobre.
zasady myślę że w 3 lub 5 min , no nie wiem.
Początek pozycja startowa zawsze od wyprostowanych rąk czy w podciąganiu, czy w pompkach zwykłych i na poręczach.
Każdą runde ,,kołowrót ' zaczynamy i kończymy do wyprostowania rąk tak jak na filmie, chodzi mi że pompki i podciąganie robimy pelnym ruchem.
Oczywiście sylwetka prosta w pompkach i podciąganiu bez bez podbijania kolanami i w pompkach biodrami - to chyba tyle.
Próby można robić , ale czy będą chętni to nie wiem ?





Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JADE DALEJ -CZUNG-MEN

Następny temat

Siłownia plus pływanie

WHEY premium