SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Czawaj - Dare to Dream

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 713120

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53201 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400752
Przybij gwoździem achillesa

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Witam Kubów

Body, niefajnie, ale górę przecież możesz coś poćwiczyć, o ile problemem nie jest samo dojście na siłkę Pewnie jest... U nas z ustawkami cicho, ciężko się zgrać i okres gdzie niemal każdy chorował/choruje/będzie chory Ale jakby coś, o ile dasz radę wpakować się w PKS, to mogę podjechać po Ciebie na dworzec autem

28.11.2016

Dieta
Kalorie na tym samym poziomie co dotychczas i w DT (3700) i DNT (2900). Ostatnio lekko się ruszyły wymiary.

Suplementy
Po staremu, ale dorzuciłem witaminę C, więcej cynku i chyba dorzucę magnezu.

KLATKA(ciężko)+PLECY


Komentarz:
Jak na niezregenerowane jeszcze ręce po sobocie trening nad wyraz dobry. Tym bardziej, że w końcu zwiększyłem nieco ciężar przy wyciskaniach. Wpadłem w taki trans, że na płaskiej zapomniałem o ostatniej serii Od razu wskoczyłem na dropy. Za to przy dipsach dodałem serię gratis, a te weszły naprawdę świetnie! Klatka dziś kamień, bolący kamień A, i ból przy p.aktonie zażegnany na amen Plecy też całkiem dobrze, podciąganie okazało się najbardziej wymagające- myślę, czy w cyklu treningowym (poświątecznym) nie przetestować jakiegoś ściągania na wyciągu, albo hamera typu iso high row. W ogóle myślę nad zmianą wielu ćwiczeń by przezwyciężyć nudę i dać nowe bodźce. Z drugiej jednak strony to co mam obecnie działa i wchodzi jak należy, a mówią by niezepsutego nie naprawiać Zobaczymy, ale tu będę liczył na Wasze pomysły i porady Wiosła wlazły fajnie, szczególnie na środek i dół najszerszych. Rozpychało ramiona jak trzeba. Na koniec oczywiście wyprosty 4s z 5-10kg na prostowniki, delikatnie na 15powt. Powoli do przodu. Odpukać dysk nie dokucza (za bardzo). 10min bieżnia i koniec.

Jutro zapodam jakieś foto, możliwe, że wpadnie też coś na treningu. Kolej na nogi i barki. Niewykluczone, że zrobię w domu, bo auto się dziś rozkraczyło...




Zmieniony przez - Czawaj w dniu 2016-11-29 12:39:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53201 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400752
Czawaj
Ale jakby coś, o ile dasz radę wpakować się w PKS, to mogę podjechać po Ciebie na dworzec autem


Dwie godziny temu twierdziłeś, że nie zapalisz samochodu

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Nadal tak twierdzę, ale w przyszłości bliskiej liczę, że odpalę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53201 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400752
Ja liczę, że stanie się to jutro rano!

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 818 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32340
georgu gwóźdz ? na nfz wszystko możliwe
Umówimy sie na ustawke ,na urodziny white star power w marcu ,do tego czasu auto odpali Tomku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53201 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400752
Pewnie będzie młyn z takiej okazji

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
30.11.2016

Dieta:
Po staremu, ale dziś po treningu wpadły burgery zrobione domu- mieszczące się w bilansie o dziwo Dziś trening bardzo wyczerpujący, więc wpadnie trochę słodyczy do kawy w nagrodę

Suplementy:
Bez zmian, mam jednak parę próbek białka, przedtreningówki, gainerów dzięki uprzejmości kolegi więc za niedługo popróbujemy

NOGI+BARKI


Komentarz:
Świetny mocny trening, chyba stara dobra werwa wraca. W tym tyg nogi wersja z siadami, zaś barki lżej. Siady dość sprawnie, miałem jakiś problem z utrzymaniem stóp lekko na zewnątrz- rozchodziły się coraz bardziej, ale rozstaw dość wąski, by wlazło w obszerne boczne. Suwnica typowa (nie wynalazki na dźwigni), więc ciężar mniejszy. W zeszłym tygodniu poszło na niej 220kg - 4x15, no ale w tym, po siadach, sami wiecie. Następnie szybkie pompowanie prostowaniem z małym ciężarem i kolejno ostra jazda na uginaniu siedząc. Kocham to ćwiczenie, a maszyna dopasowana do mnie idealnie. Poszedłem na całość. W zasadzie mogłem nałożyć cały stos i wykonać po 8-10powt, ale wyszło jak wyszło. Więcej ruchów i dodatkowe zrobiło robotę. Łydki stojąc na spec maszynie, bardzo wygodnie.

Jeszcze nigdy nie sprawdzałem 2jek, coś tam jest, ale ta poza...


Barki miały być jutro, bo po nogach byłem wyczerpany, ale jednak siadły. W lekkiej wersji więc Wrzuciłem smitha sprzed klatki, szeroki chwyt i powolne prowadzenie, czucie tylko barków, palenie miód. Dalej po staremu, jakieś kabelki nawet wyszły


I z szatni, widać chyba niezłą gęstość, może coś kiedy z tego będzie


10min na bieżni i do domu, kolejny trening w sobotę, na nogi już nie mogę chodzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11396 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958505
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609934
Bardzo dobrze jest nadal i o to chodzi


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2016-11-30 21:51:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa mięśni brzucha - ćwiczenia

Następny temat

Trening brzucha-- problem z ksztaltem

WHEY premium