SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ćwiczę bo lubię, ćwiczę bo chcę :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 525716

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 13744 Napisanych postów 32195 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143650
Ten urlop Ci posłużył!
Elegancka poziomka!
Kółko równie piękne!
A tyle było dywagacji nad małymi perspektywami w wykonaniu tych ćwiczeń!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
jsdolan5

poziomka próba 1






Jurek, jestem pod wrażeniem

Brawo!


Zmieniony przez - Giaurnemo w dniu 2018-05-11 08:21:16
2
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4917 Napisanych postów 15291 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1180542
jsdolan5

no i pełne kółeczko ze stania 4 seria


nie liczy się bo się brzuchem odpychałeś z dołu
a tak na serio to ładne kółko, muszę więcej go robić bo chyba nie ma innej rady na przełamanie impasu
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6613 Napisanych postów 9438 Wiek 66 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 350730
Oglądam ,podziwiam -zazdroszczę ,ładnie i zgrabnie
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2149 Napisanych postów 4619 Wiek 65 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 530714
Korzystając z wolnej chwili w pracy skrobnę kilka słów. Przede wszystkim Panowie dziękuję za słowa uznania , staram się jak mogę i z biegiem czasu przynosi to coraz lepsze efekty .
Wczoraj miał być kolejny trening ale od samego rana byłem u rodziców w Tychach odwiedziny i pomoc na ogródku działkowym przeciągnęły się do późnych godzin wieczornych potem powrót do domu i zrobiło się naprawdę późno . Rano do pracy dlatego zrezygnowałem z wczorajszego treningu na rzecz snu. Ale jak to godała moja oma " Co sie odwlecze to nie uciecze" dzisiaj po pracy trenuję . Co prawda jestem obolały po wczorajszej pracy na działce ( boli mnie prawa noga w kostce, źle stanąłem i tak jakby mi tam coś przeskoczyło, mam kłopoty z chodzeniem ) ale dam radę
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
jsdolan5
dam radę





1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8632 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294460
Widziałem!
Pięknie!
Jakoś tak szybko, może faktycznie odbijałeś się brzuchem od ziemi, co ???
Jak to 4. seria, to druga musiała być jeszcze lepsza!
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 13744 Napisanych postów 32195 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143650
panteon
Widziałem!
Pięknie!
Jakoś tak szybko, może faktycznie odbijałeś się brzuchem od ziemi, co ???
Jak to 4. seria, to druga musiała być jeszcze lepsza!
O tym odbijaniu to chyba żartem było napisane prze kogoś wcześniej.

jsdolan - czujesz brzuch po tych 4-ech seriach kółka?
Ja bym go czuł przez kilka następnych dni
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2149 Napisanych postów 4619 Wiek 65 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 530714
No właśnie Janie wczorajszy trening pod znakiem obolałych mięśni brzucha . Chyba trochę przesadziłem z ćwiczeniami na brzuch bo oprócz tego co wpisałem do treningowej był jeszcze plank na łokciach i będąc w piątek u rodziców musiałem zaprezentować kółko ze stania i poziomkę . No i własnie wczoraj na treningu po raz kolejny przekonałem się ze do prawidłowego wykonania jakiegokolwiek ćwiczenia potrzebne sa mięśnie brzucha .

trenig 12 maj

Rozgrzewka - rozciąganie, wymachy, skłony, przysiady, itp 15 min

"Kubany" hantlami - 45p
- 3s x 15p x 5kg,

Pompki na uchwytach - 60 p
- 4s x 15p

Ćwiczenie 5-3-1
Martwy ciąg - 30p
- 75 kg, x 5p
- 95 kg, x 5p
- 115 kg, x 5p
- 120 kg, x 5p - 65% T. Max
- 139 kg, x 5p - 75% T. Max
- 157 kg, x 5p - 85% T. Max

cięzko było i z powodu brzucha i bólu w prawej stopie

Super set Arnolda - jakoś mi sie tak przypomniało i postanowiłem zrobić powtórkę raz w tygodniu przez 6 tygodni
- Wznosy hantli bokiem w skłonie - 24p
- 10kg - 8p x 3s

- Wyciskanie żołnierskie sztangą - 24p
- 38kg - 8p x 3s

- Wznosy hantli przodem - 24p
- 8kg - 8p x 3s

- Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia - 24p
- 36kg - 8p x 3s

- Siedząc wyciskanie hantli - 24p
- 12,5kg - 8p x 3s

- Wznosy hantli bokiem - 24p
- 10kg - 8p x 3s


Ćwiczenia na brzuch
Kółko z kolan - 30p
- 3s x 10p

po trzeciej serii odpuściłem wykonani było kalekie i była to profanacja tego ćwiczenia

Seria łączona - drążek , wiosło
Podciąganie na drążku chwyt młotkowy - 20p
- 4s x 5p

Podciąganie sztangi w opadzie tułowia - 40p
- 68kg x 4s x 10p

Triceps
Pompki na poręczach - 32p
- 4s x 8p


Rozciąganie

Dzisiaj kolejny trening na którym miałem robić mocniej brzuch. Trening robię ale brzuch odpuszczam do momentu regeneracji mięsni. Myslę ze w polowie przyszłego tygodnia zacznę dalszą obróbkę kraty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2149 Napisanych postów 4619 Wiek 65 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 530714
13 maj
Miał być trening klaty 5-3-1, przysiady i.t.d. skończyło się na rozciąganiu, pompkach i nieporadnych fikołkach na drążku . Czuję jednak jeszcze mocno brzuch więc stwierdziłem że jeden dzień więcej regeneracji nie zaszkodzi. Choć do drążka mięśnie brzucha jak najbardziej potrzebne, dlatego to fikanie takie nieporadne . Poza tym to jedyna wolna niedziela w tym miesiącu dlatego została poświęcona rodzinie .
Cała gimnastyka zajęła mi może z 50 minut z tego około 25 minut samo rozciąganie , potem 100 pompek i trochę zabawy z drążkiem. Dzisiaj po pracy już normalny trening ( mam nadzieje )
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Triceps i biceps

Następny temat

Hiit na reverse diet

electro
Polecane artykuły