SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[BLOG] Dziennik faftaqa Vol. 2

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 821505

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1389 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 150829
sebaMarsz - http://potreningu.pl/articles/622/kompleksowe-rozciaganie-przed-i-po-treningu-- 

wakor - foodporn będzie jak się rozbujam z jedzeniem. Co do objętości - cała idea FST-7 na tym polega, ze włącza się sety objetościowe, z krótkiumi przerwami między seriami. Gdyby odjąć dodatek fst-7 to objętośc byłaby raczej niewygórowana. Choć fakty są takie, że po chorobie źle znoszę treningi, niekiedy po pierwszym ćwiczeniu mam dosyć. No ale ćwiczę dalej

Z ciekawostek - w zeszłym tyg urwałem linkę od wyciągu przy ściąganiach do klaty. Ciężar mały nie był wieć cieszyłem się że linka świsnęła mi gło głowy omijając twarz. Choć o ramię zahaczyła i siniak został.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 9085 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 99310
Tadziu, a jak oceniasz u siebie efekty FST-7? Pewnie w życiu metod treningowych przetestowałeś sporo - jak ma się do nich FST-7?
1
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1389 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 150829
Plan uwzględniajacy serie FST oceniam bardzo dobrze. Natomiast trudno mi wyizolowac wpływ tego czynnika. Patrząc jednak jak zamknałem 2015 rok mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony. Duża objetosc treningowa generowana przez dodatkowe serie FST umożliwia mi też czerpanie garściami z wysokiej podaży węglowodanów i na odwrót. Gdybym miał dietę typu LC pewnie objętosciowe i częste treningi bym przeklinał...
Aktualnie jednak kusi mnie opcja z chwalonego przeze mnie kiedyś systemu RPT: krótkie treningi 3 - 4 x w tyg, okno żywieniowe 7 - 9h, węgle wysoko w DT i nisko w DNT. Ustalam sobie właśnie strategię na kolejne tygodnie. Póki co - w tym tygodniu kumulacja treningowa. Wieć dodatek FST sprawdzi mi się raczje bardzo dobrze.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 42 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4569
Mogę od siebie polecić RPT, z tym że u mnie bilans ujemny. Szybko, intensywnie + zadowalające efekty.
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1389 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 150829
Dziś przetestowałem jak znoszę serie RPT w treningu klatki i barków. Źle znoszę %)
Po treningu nie miałem siły jeśc posiłku... No i ciągle jestem rozczerowany swoimi możliwosćiami wysiłkowymi. W WL 130kg było równie cieżkie jak jeszcze jakiśczas temu 140kg,,, Ale ponoć w WOL spadki siłowe zawsze są najbardziej odczuwalne.

Wypiska wieczorem. Ale mam już wstępny pomysł na siebie. Wdrożę od przyszłego tyg, wtedy też zdradzę szczegóły.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 518 Napisanych postów 10132 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 68495
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 590 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11170
Na stronie głównej sfd wyświetla sie info odnośnie Twojego wykładu w niedziele na fit festival'u . To prawda :) ?

'It's not because of that, it's not because of money
Works in my blood and I kill 'cause I'm hungry'

-

'Pain demands to be felt'

-

'Where there is life - there is hope'

...
Napisał(a)
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 462 Napisanych postów 13028 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 79809
Pozwolę sobie odpowiedzieć za Tadeusza.

Informacja na facebookowym fp FIT FESTIVAL:

1
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1389 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 150829
MaGor - tego badania akurat nie widziałem, ale nie jest ono bardzo zaskakujące. Stan ketozy niesie za sobą szereg ciekawych właściwości terapeutycznych i może być wykorzystywany m.in. we wspomaganiu leczenia zaburzeń gospodarki insulinowo-glukozowej. Choć dobrze sprawdzają się też diety o odrobinie wyższym niż symboliczny udziale węglowodanów: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26224300

DamienFreels - tak, to prawda
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 518 Napisanych postów 10132 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 68495
Przekonałeś mnie Mam teraz 100 g dziennie. Do tego codziennie jedno awokado i 50 g (różnych) orzechów.

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Seminarium z L. Nortonem - zapytanie

Następny temat

[BLOG] CZAJA MASA IF

electro
Polecane artykuły