Czy w ciągu roku powinno się robić jakieś przerwy od treningów?
Dbaj o ciało tak, by twoja dusza chciała w nim mieszkać.
4 Maj 2013.
Ilość wyświetleń tematu: 233259
Dbaj o ciało tak, by twoja dusza chciała w nim mieszkać.
4 Maj 2013.
chudszyCzy w ciągu roku powinno się robić jakieś przerwy od treningów?
„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„
Pilny student Vincea.
Peos1. Przy prostowaniu na wyciągu (triceps) nie czuję lewego tricepsu nawet jesli staram się go mocniej angazowac, w czym problem?
2. Uda mam nieproporcjonalnie większe w porownaniu do góry. Jakie ćwiczenia wykonywać by nie rosły w obwody i poprawił się kształt poszczególnych głów? Zrezygnować z ciężkich przysiadów, zmniejszyć ciężar przy jednoczesnym zwiększeniu ilości powtórzeń powiedzmy 15-25 ?
„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„
Pilny student Vincea.
rion10FrytoW sobotę zamierzam sprawdzić swoje wyniki maksymalne w następujących bojach:
przysiad, martwy ciąg, wyciskanie na klatkę.
Macie może jakieś rady, w jaki sposób podejść do poszczególnych bojów?
Ale chcesz sprawdzić maksy dla danej ilości powtórzeń czy dla 1 powt ?
Hard work & dedication
Frytorion10FrytoW sobotę zamierzam sprawdzić swoje wyniki maksymalne w następujących bojach:
przysiad, martwy ciąg, wyciskanie na klatkę.
Macie może jakieś rady, w jaki sposób podejść do poszczególnych bojów?
Ale chcesz sprawdzić maksy dla danej ilości powtórzeń czy dla 1 powt ?
Dla 1 powtórzenia.
Frytorion10FrytoW sobotę zamierzam sprawdzić swoje wyniki maksymalne w następujących bojach:
przysiad, martwy ciąg, wyciskanie na klatkę.
Macie może jakieś rady, w jaki sposób podejść do poszczególnych bojów?
Ale chcesz sprawdzić maksy dla danej ilości powtórzeń czy dla 1 powt ?
Dla 1 powtórzenia.
ronie220Peos1. Przy prostowaniu na wyciągu (triceps) nie czuję lewego tricepsu nawet jesli staram się go mocniej angazowac, w czym problem?
2. Uda mam nieproporcjonalnie większe w porownaniu do góry. Jakie ćwiczenia wykonywać by nie rosły w obwody i poprawił się kształt poszczególnych głów? Zrezygnować z ciężkich przysiadów, zmniejszyć ciężar przy jednoczesnym zwiększeniu ilości powtórzeń powiedzmy 15-25 ?
1.Prostowanie robisz na prostym drążku?
Jak sprawa wygląda przy innych ćwiczeniach ?
2.Jaki obwód?
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły