SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pojedyncze pytania NA TEMAT TRENINGU część 8

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 233171

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7054 Napisanych postów 63257 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787423
laptop
Krótkie pytanie. Mam 72kg wagi, 176cm, 23% tłuszczu odłożonego szczególnie na brzuchu. Chciałbym zredukować tą tkankę, żeby brzuch wyglądał w miarę przyzwoicie, bo wygląda to bardzo nieestetycznie (czyt. fajnie, jakbym mógł się zmieścić we własne spodnie i nie wyglądał jak kobita w i ciaży), po czym rozpocząć trening na masę. Tematów na temat redukcji jest na forum od cholerki, problem jest taki, że każdy opisuje redukcję w inny sposób - a to aeroby, a to trening siłowy+cardio, a to FBW. 2 lata temu przeprowadzałem z powodzeniem taką samą redukcję (basen).

Najłątwiej ćwiczyć mi rano - na świeżym powietrzu, przy czym bieganie na razie odpada niestety. Czy dieta + szybkie spacery 3 razy w tygodniu to w miarę dobry plan? Ewentualna alternatywa? Rowerek stacjonarny? Jakieś inne chodakowskie? xD Dodam, że chciałbym zrzucić ok 7kg. Fajnie, gdyby udało się to zrobić w 3 miesiące (ostatnio udało się w 1,5)


Zmieniony przez - laptop w dniu 2014-01-03 02:17:28


Trening siłowy + dieta + marsze na początek spokojnie wystarczą
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 553
rion10
Trening siłowy + dieta + marsze na początek spokojnie wystarczą



Dzięki bardzo za odpowiedź :)

A kiedy "wcisnąć" ten trening siłowy, jeśli moje ćwiczenia będą odbywały się od razu po przebudzeniu? :)

Dodam tylko, że ewentualne inne formy treningu odbywały by się w domowych warunkach, stąd pół żartem pół serio pytanie o panią Chodakowską xD

Pozdrawiam

Zmieniony przez - laptop w dniu 2014-01-03 10:10:10
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7054 Napisanych postów 63257 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787423
zrób rano trening siłowy i po nim marsz i będzie ok
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 553
W trybie śniadanie - 1,5h przerwa i cała reszta, czy bez śniadania?
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7054 Napisanych postów 63257 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787423
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 220 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3333
Czy należy ćwiczyć o podobnych godzinach? Nie pamiętam kiedy ostatnio trenowałem regularnie. Raz mam czas o 15 raz jestem zajęty i na siłowni jestem dopiero po 20.

PS proszę o podwieszenie tematu bo nie znalazłem go na górze działu tylko musiałem szukać na dole bo spadł ostatnio.

Zmieniony przez - chudszy w dniu 2014-01-03 17:27:44

Dbaj o ciało tak, by twoja dusza chciała w nim mieszkać.

4 Maj 2013.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 231 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5273
blokować łokcie przy wyciskaniu francuskim sztangielki zza głowy?
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7054 Napisanych postów 63257 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787423
chudszy
Czy należy ćwiczyć o podobnych godzinach? Nie pamiętam kiedy ostatnio trenowałem regularnie. Raz mam czas o 15 raz jestem zajęty i na siłowni jestem dopiero po 20.

PS proszę o podwieszenie tematu bo nie znalazłem go na górze działu tylko musiałem szukać na dole bo spadł ostatnio.

Zmieniony przez - chudszy w dniu 2014-01-03 17:27:44


jak masz możliwość to regularnie o stałych porach niestety każdy wie jak jest na co dzień, jeden tydzień się da a w kolejnym już nie. Ćwicz kiedy możesz innej możliwości nie ma
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7054 Napisanych postów 63257 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787423
Peos
blokować łokcie przy wyciskaniu francuskim sztangielki zza głowy?


wyprost bez przeprostu i blokady w stawie, tak jest bezpieczniej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 220 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3333
Ćwiczyłem unoszenie hantelek przed siebie (na barki) z 8kg hantelką niestety bardzo mnie bolały barki i niewiem czy źle robiłem technicznie (łokcie lekko zgięte i nadgarstek trochę do góry bo mi ciężar rękę ściągał). Byłem zmuszony obniżyć ciężar o 1kg. Czego to mogła być przyczyna i jak próbować poprawić technikę?

Dbaj o ciało tak, by twoja dusza chciała w nim mieszkać.

4 Maj 2013.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Jakie aeroby i kiedy

Następny temat

Nowy plan dla amatora

electro
Polecane artykuły