a jak kolejny trening masz od Marty to tego... póki nikt nie zabrania rege to.. KORZYSTAJ 
Ilość wyświetleń tematu: 194034
a jak kolejny trening masz od Marty to tego... póki nikt nie zabrania rege to.. KORZYSTAJ 
.

. Praktycznie codziennie tylko fasolka szparagowa i ew. pomidor. No cóż - zastanawiam się 3x zanim kupię np sałatę lodową, bo cena wyjściowa 3,50 jeszcze w miarę, ale ta sama sałata na drugi dzień po 5,99 zł mnie rozbraja. Nie wiedzę żadnej logiki - po paru dniach zaczyna gnić (nikt jej już nie chce), to wtedy cena spada na 1,99zł. Jakby na początku ją sprzedawali po 2,50zł to ludzie pewnie chętniej by kupili, nic się nie zmarnowałoby i wszyscy byliby zadowoleni.
. Jutro i po jutrze będzie zapoznanie z resztą treningu. Jak przeżyję, to się dopiero zacznie zabawa
. Na razie nie ujawniam mojego nowego ulubieńca
.
. Jutro pewnie nie wstanę z łóżka.
.


. Jak dźwigam ręce powyżej mostka, to czuję, jakbym dalej była na siłowni i trzymała obciążenia.
. A ja się zastanawiałam, dlaczego mi się wydaje, że robię dłużej.
tzn. zatoki zaatakowały z niesamowitą siłą, a to pewnie przez lenistwo. Trochę tęskni mi się za burpees
.
, a potem zaczyna się zabawa. Pierwsza część poszła bardzo łatwo, ale druga to już inna bajka, chociaż wydaje mi się, że dam radę dołożyć na następny raz. Zobaczymy.
a moje się dźwigają tylko do pępka. Najgorzej wspominam unoszenia bokiem - jeszcze czuję pieczenie.
.
.
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły