SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DZIENNIK TRENINGOWY DARNOK35

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 222739

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52114 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
2013.01.06

Wlasnie ukladam trening na wtorek. We wtorek plecy, klatka i barki glownie. Ostatni trening plecow mial miejsce 18 grudnia a a klatki 23 grudnia, tak wiec niespodziewanie zrobila sie spora przerwa. Zaczne wiec raczej spokojnie jak sadze

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6228
plecy zostaw sobie na czwartek na crosfit - tam się ładnie po podciągasz :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52114 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
cholera, dopiero co zjadłem i wlazłem tak sobie na Twój profil zobaczyć foty.... Jerona. Jeść!!!! Ps Mamy podobne wymiary, ale jak widziałem jesteś wiele mniej zalany. Dlatego sądzę, że ktoś z nas źle pas mierzy. Oby Ty :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52114 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
znowu to samo powtorze ;za mało bialka do rozbudowy miesni ,ale z tego co pamietam Tobie zalezy raczej na redukcji to wtedy ok i karniaka k.. ha ha nie wstawiam

u mnie odwrotnie nie redukcja ,raczej chcę byc wielki jak drzwi od stodoły

Zmieniony przez - czung w dniu 2013-01-07 15:33:04
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52114 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
czung, ale jakiej stodoły? bo takie jak Ty to już są :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52114 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, tak ... redukowalem sie i tak mi dobrze :) ja sie zle czuje kiedy mam zbyt duza mase - taki stan jak teraz jest w sumie najlepszy dla mnie bo rowniez zachowuje o wiele wieksza sprawnosc ogolna itd. - Troche wkrotce podbije bialko zeby tak moze do 90 kg dobic ale juz czysta masa miesniowa wylacznie wiec bedzie to proces ktory znowu potrwa troche aby nie zalac sie na nowo, a i tkanki tluszczowej nadal jest troche do zbicia.


czung: ufff :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52114 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
2013.01.07

Jutro w planie 1-szy trening w Nowym Roku 2013. Niestety wypada ze dopiero w godzinach wieczornych czyli po 19:00, ale trudno: wazne aby sie odbyl. Czuje sie zregenerowany, niby nic nie dolega. Zobaczymy jak bedzie jutro.

Dzisiaj dieta podobna jak wczoraj, tak wiec nie ma sensu zamieszczac kolejnej tabelki zreszta powoli mi sie juz konczy zapas tabelek wiec tych kilka ostatnich zachowam na ostatnie wpisy w tym dzienniku razem z treningami
...
Napisał(a)
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5285 Napisanych postów 19380 Wiek 60 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336500
Ja nie lubię wieczornych treningów. Zawsze mam w zwyczaju podczas ćwiczeń popijać kawę,a w tak póżnych godzinach to nie najlepszy pomysł..

Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2013-01-07 23:21:20
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52114 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
O piciu kawy podczas treningu nie slyszalem :)
Dosyc ciekawe ... ja za to po bardzo lubie :)
...
Napisał(a)
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5285 Napisanych postów 19380 Wiek 60 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336500
Kiedyś dawno temu ,trenowałem z ciężarowcami. Oni zawsze przed treningiem pili mocną parzonkę...czekali jak lekko przestygnie ,a potem duszkiem całą. Czesało jak cholera. Ostatnio dokładam do kawy ,argininę i czasami guaranę....włosy stają na rękach.
Ale wszystko pod warunkiem ,że masz dobrą pikawę...inaczej LIPA !

Nigdy nie zależało mi na wymiarach,a taki speed przed treningiem mocno podnosi temperaturę. Czyli mięsień lepiej się rozgrzewa,a przy okazji spalamy trochę fatu.

Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2013-01-07 23:52:29
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs Biceps& Triceps wg arekmos81

Następny temat

Konkurs Biceps & Triceps wg rutkow

electro
Polecane artykuły