SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kerad37 krata do lata

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 493735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
ojan
I to ma być jedzonko na masowanie!?
Zapasy wyglądają mi na redukcję.
A gdzie karkówka?
Orzechy to słabe źródło na masowanie - wg Po treningu - chyba, że się dobrze (dokładnie ) przeżuje (bez pośpiechu - a Ty masz mało czasu).


Hehehe niektórzy jedzą lody i jest dobrze.Jest ryż i kreatyna i zrobią .....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Gwid
Darek masz dwie lodówki czy twoja rodzina też "masuje"?


Gwidu co moje to pokazane. Moi jedzą inaczej. Twój komentarz mnie nie zaskakuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30538 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130968
kerad37
Gwid
Darek masz dwie lodówki czy twoja rodzina też "masuje"?


Gwidu co moje to pokazane. Moi jedzą inaczej. Twój komentarz mnie nie zaskakuje.

Ciebie już nic nie zaskoczy (masz swoje lata).

Ryż i kreatyna - jak najbardziej przyda się przy masowaniu.
Będziesz takim dzikiem jakim chce być Gwid - no może nie tak silnym!
Ale wszystko przed Tobą! (Widziałem ser na górnej półce.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Zestaw na masę i na redukcję nie za bardzo od siebie odbiega. Różnicę stanowi objętość kalorii. Jedni wolą oliwę z oliwek inni olej lniany (właśnie zakupiłem) a jeszcze inni orzechy włoskie (też zakupiłem 1kg).
Mam ryż,makaron,kaszę jęczmienną i gryczaną.
Mam mrożonki warzywne różnej maści.
Mam piersi z kurczaka,mintaja a łososia dokupuję na bieżąco.
Mam suplementy.
Mam chęci
Mam zapał
Czego nie mam może genu do barków i to mnie wkarwia bo walczę i nic.
Karkówkę niech jedzą tłuszczowcy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30538 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130968
Jem karkówkę (gdy jest tania).
Nie mam genu do kulturystyki.
Łososia jem w odwiedzinach.
Piję winko i jestem na maso-redukcji.

kerad kiedy próba zmierzenia się z innymi na scenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Widze,że trening przypasował...fajnie się taki zestaw trenuje-teraz robie podobnie- ale bez żadnych priorytetów-ale robiłem juz z prio na klate i ramiona-nie prowadzilo to do przemeczenia i przesilenia newralgicznych stawów.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
łapa taka sama jak u Tomka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Iluzja zdjecia :) -Tomek był tak napakowany,że zawodowcy się interesowali kto to jest-zreszta od kilku był lepszy....:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
kerad37
Gwid
Darek masz dwie lodówki czy twoja rodzina też "masuje"?


Gwidu co moje to pokazane. Moi jedzą inaczej. Twój komentarz mnie nie zaskakuje.


chodziło mi o miejsce w lodówce bo nic tam już nie wciśniesz a rodzina musi jeść.

nie każdy mój post u ciebie jest zaczepny.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1778 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23820
Ja miałem podobne wrażenie jak Gwid, już chciałem zapytać czy masz.osobną lodówkę dla reszty rodziny ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIAŁKO chyba przedawkowywałem???!!!

Następny temat

odchudzanie grubasa

WHEY premium