SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Służba przygotowawcza, testy psychologiczne do wojska.

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 1371954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 686 Napisanych postów 6789 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66948
mam problem z poprawnym wklejeniem filmiku
Parodia rambo o NSR tafia w sedno problemu jak nic

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 262 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17723
Macierewicz na tle Siemoniaka i Klicha wypada dość pozytywnie. Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce, ale póki co widać, że facet rzeczywiście chce coś w tym naszym MONie zmienić. PO zniszczyło armię, wielu dobrych żołnierzy poszło do cywila. Niektóre jednostki to żywe trupy, które ledwo dyszą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 686 Napisanych postów 6789 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66948
Klich to czysta dywersja była nie zapomne jak były u nas w Afganie po śmierci kumpla popierdzielił cos nikt nie wie co bo śmigło na helipadzie wszystko zagłuszało i nakoniec wizyty zaczął fajki śępić od chłopaków.....

Widać nawet po 6tej która zawsze uchodziła za elitarną na zajęcia idzie po 3-4 żołnierzy z drużyny a najpopularniejsze nazwisko na batalionie to Vacat do tego kto mógł do Wojsk Specjalnych uciekł

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14
Cholera ostatnich dniach trochę się zagłębiłem w to wszystko i zacząłem się zastanawiać nad wojskiem, obecnie jestem na 3 (4 roku) studiów licencjackich trochę zj&@%!#m sprawę i muszę rok powtarzać ale jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to w czerwcu będę po licencjacie. Obecnie gówniana praca, nic ciekawego.. Zawsze lubiłem wysiłek fizyczny, rywalizacje, poznawać nowych i ciekawy ludzi i po rozmowie z bratem stwierdziłem że może warto spróbować swoich sił w SP. Z zaciekawieniem przeczytałem cały wątek i jestem bardzo ciekawy jak tam chłopaki dają radę i jak im to wszystko idzie :)

Jedyną przeszkodą o którą się troche martwię to wzrok mam sporą wad -3 i tutaj nasuwa się moje pytanie co z tym fantem dalej zrobić ? Czy uda mi się dostać na SP ? Pozniej są już tylko takie drobne obawy typu ecto i problem które było już poruszane w związku z tym (mały przydział żarcia ;) alee myslę że to już są błahostki) Najważniejsze żeby przejść te testy i się dostać, dlatego ciekawy jest jak jest z tym wzrokiem ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 81
Witam, mam pytanie odnośnie testów sprawnosciowych są na wejściu i na końcu czy tylko na końcu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 41 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 601
Ja z wadą -3 nawet bym nie próbował. Nawet jeśli dostaniesz się do SP to potem nie przejdziesz komisji lekarskiej do zawodowej.

Testy sprawnościowe są po miesiącu na SP i na końcu. Ale one są nieistotne. Ważne są testy, które zdajesz starając się o etat do służby zawodowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
Witam,

Proszę o radę doświadczonych kolegów. Rozpoczęcie treningów boksu przyda mi się w wojsku czy może lepiej samoobrona ?

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Oczywiscie ze sie przyda kazda aktywnosc fizyczna sie przyda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 30 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 202
Procker
Ja z wadą -3 nawet bym nie próbował. Nawet jeśli dostaniesz się do SP to potem nie przejdziesz komisji lekarskiej do zawodowej.

Testy sprawnościowe są po miesiącu na SP i na końcu. Ale one są nieistotne. Ważne są testy, które zdajesz starając się o etat do służby zawodowej.


Fakt, może być problem z dostaniem się do zawodowej służby z taką wadą wzroku, ale SP jest swojego rodzaju przygodą, sprawdzianem dla samego siebie i nie trzeba odrazu wstępować do armii ;) U mnie część osób tutaj przyszła żeby mieć dodatkowe punkty jak się będą starać o przyjęcie do policji, bo w armii nie chcą służyć.

A co do sprawdzianów, to moim zdaniem jak i moich przełożonych są one najważniejszą częścią SP! Jeżeli będziesz starał się gdzie kolwiek o etat do armii to pierwsze co to patrzą jaka była ocena z WF-u, dopiero później patrzą na opinie, a następnie jeżeli im pasujesz zdajesz u nich ponownie WF w danej jednostce do której starasz się o etat. Z tego co dowódcy mówili, kto miał 3 albo czasem jak się zdarzyło niektórym 2 z WF-u to mają marne szanse na etat, bo żołnierz musi być sprawny na 100% a nie na 50% ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 262 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17723
Nikt nie patrzy na ocenę z WF ze Służby Przygotowawczej. Kwalifikacje są na jednostkach i tam jesteś oceniany, opinie z SP też można sobie co najwyżej w ramkę powiesić, liczy się opinia z NSR. Do kwalifikacji podchodzisz z marszu, stawiasz się na niej i tyle...

A prawda jest taka, że jak będą szukali ludzi to przyjmą jak leci. Jak dany batalion musi uzupełnić etaty to bierze kogo popadnie. Do Zmechu wystarczy dobrze zdany WF na kwalifikacji, do inżynieryjnych prawko na C itd..


Zmieniony przez - Abdulan w dniu 2015-12-05 17:39:55
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia z: Puchar Polski Sumo 28.09. 2013 r. Warszawa

Następny temat

Poszukujemy trenera okolice między Krk a Kato.

WHEY premium