SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Służba przygotowawcza, testy psychologiczne do wojska.

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 1369691

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 18 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 994
JacQ091
Dostał już ktoś "Bilet" na styczeń ?


Mysle ze za tydzien dwa beda pierwsze bilety
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 48 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1744
Warriorses Ty gdzieś przy WKU pracujesz? Jeśli można spytać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 18 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 994
Wystarczy przeczytac caly temat aby takie wnioski wyciagnac nie trzeva pracowac w WKU :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 42 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2397
Witam wszystkim pytanko mam a właściwie kilka.
Jeżeli teraz złożyłbym podanie na SP to na styczeń jeszcze bym się załapał.
I najważniejsze...bo mam kumpla już jako zawodowego i powiedział że po SP już mi tam ogarnie do siebie do jednostki ale to mam już w tym podaniu czy jakoś potem określać gdzie bym dalej chciał iść czy coś takiego?;)



Zmieniony przez - DonOgoro w dniu 2016-10-24 12:08:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 29 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 163
Ja dzisiaj dostałem maila od pani z WKU w którym poinformowała mnie, że wnioski można składać nie później niż do końca listopada, więc myślę, że jest szansa się załapać. Ja jadę w piątek składać papiery i liczę, że mnie wezmą pod uwagę przy rekrutacji. Najważniejsze, żeby testy psychologiczne szybko zrobić. Podobno już w listopadzie rozdysponowują miejsca.


Zmieniony przez - Aleks92 w dniu 2016-10-24 13:25:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 4 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 40
Tydzien temu zlozylem papiery w WKU, dzis mialem testy. Z tego co widzialem to malo chetnych bylo i po testach bylismy podzieleni na grupy i kazdy do innego psychologa na rozmowe :D licze na to ze na styczen dostane "bilet".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 54 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 721
DonOgoro
Witam wszystkim pytanko mam a właściwie kilka.
Jeżeli teraz złożyłbym podanie na SP to na styczeń jeszcze bym się załapał.
I najważniejsze...bo mam kumpla już jako zawodowego i powiedział że po SP już mi tam ogarnie do siebie do jednostki ale to mam już w tym podaniu czy jakoś potem określać gdzie bym dalej chciał iść czy coś takiego?;)




Zmieniony przez - DonOgoro w dniu 2016-10-24 12:08:33


Jak dostarczysz podanie do połowy listopada to na styczeń się zalapiesz najlepiej zadzwonić i ci powiedza do kiedy można składać wnioski. Teraz nic takiego nie podajesz gdzie byś chciał iść po Sp puzniej dopiero w połowie służby składa się deklaracje do jakiej jednostki chciał być iść albo u nad teraz było że przyjeżdżali delegaci z danych miast - jednostek i siepytali czy ktoś chce do nich iść jak tak to wypełniał formularz zgłoszeniowy i to wszystko. a jak masz plecy i ktoś ci załatwi to nawet nie musisz się z tym spina bo wychodzisz tylko z opinią idziesz bezpośrednio do danej jednostki piszesz podanie i to wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 33 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 577
W poniedziałek miałem badanie psuychologiczne w Siedlcach. Ogólnie spoko, test Ravena, mozna poćwiczyć w domu . 2 testy na inteligencje, 2 na osobowość. 2 zadania na czas reakcji, tam gdzie zapala sie lampka musisz wcisnąć przycisk. Na jednej jedna ręka na drugiej obiema. 3 zadanie- tablica z kwadratami a w nich cyfry po srodku kwadratu i w rogu. Trzeba było kolejno wypisać i do każdej cyfrę która jest do niej przypisana, ta w rogu. Potem wywiad w psychologiem. Pyta o wszystko. O rodzine co robisz czym sie zajmujesz ,hobby praca. Choroby e rodzinie . Radzę nie mówić o jakis chorobach genetycznych typu Parkinson lub innych o ktore zapyta bo to wszystko zanotuje i raczej nie będziesz miał pozytywnej opinii. Nic strasznego, 3,5 h i po sprawiee. Papiery oddałem, czekam na przydział do jednostki. Na Styczeń na pewno się załapie.



Zmieniony przez - Patryk2301 w dniu 2016-10-28 00:17:18

Zmieniony przez - Patryk2301 w dniu 2016-10-28 00:26:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 18 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 994
U mnie np na psychologicznnych badaniach byla tylko jedna osoba ( ja ) :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 48 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1744
U mnie jak bylem w Siedlcach to ze mną była jeszcze jedna ale ogólnie bylo pusto :D
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia z: Puchar Polski Sumo 28.09. 2013 r. Warszawa

Następny temat

Poszukujemy trenera okolice między Krk a Kato.

WHEY premium