SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Służba przygotowawcza, testy psychologiczne do wojska.

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 1371449

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1680
tylko i wyłącznie student może się starać do takiej służby?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39
miałem skierowanie na testy psychologiczne przez wku, i w tej poradni coś spie** bo nie zaliczylem testu osobowości..pytania testu pokręcone, czy jest ktoś kto umie podpowiedzieć jak odpowiedzieć na pytanie o płynące chmurki na niebie, migoczące gwiazdki, jak na to odpowiadać, czy zwykle czuje powiew powietrza czy zmiane temperatury w pokoju? odpowiedź tak, nie. Którą wybrać. o co tym d****kom chodzi? apropo kwadraciki wyszły b.dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Odpowiadaj tak, jak czujesz, to się nie pogubisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39
jak można czuć chmurki płynące po niebie? nie moge tego pojac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39
też było pytanie, o smaki i zapachy..zapach delikatny kwiatów a dalej ostre zapachy perfum..czy dla nich jedno i to samo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Nie chodzi tu o czucie w rozumieniu czucia płynących po niebie chmur, tylko tego, jak reagujesz na otaczający Cię świat. Po prostu napisz prawdę. Jeżeli napiszesz, że zwracasz uwagę na chmury na niebie i czujesz powiewu wiatru na twarzy, a nagle nie zwracasz uwagi na zmianę temp. w pokoju, to znaczy, że ściemniasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39
a nie wiesz jak wygląda gdy się odwołujesz..czy dostajesz podobne testy czy więcej czy tylko rozmowa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Nie wiem, nigdy nie brałem udziału w takim teście. Wydaje mi się jednak, że dostajesz podobny zestaw. Ale niech to jeszcze ktoś potwierdzi.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28
Jak to z tymi telefonami? Można mieć? Oficjalnie nie oficjalnie ?
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia z: Puchar Polski Sumo 28.09. 2013 r. Warszawa

Następny temat

Poszukujemy trenera okolice między Krk a Kato.

WHEY premium