SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Służba przygotowawcza, testy psychologiczne do wojska.

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 1373146

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 782
Karolinadag
Pełniaaa
Wiecie może jak to jest 2 stycznia jadę na służbę przygotowawcza do Torunia wczoraj dostałam wezwanie do sądu na 17 stycznia. Komu i kiedy mam dać te wezwanie?

Wiem że trzeba to komuś pokazać na dzień dobry
Będzie nas dwie .. jestem w podobnej sytuacji

Skąd jedziesz?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 133
Pomorskie, Lębork
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
02,01 JW 3294 21 baza lotnictwa taktycznego Świdwin :D ?


Zmieniony przez - mendrek94 w dniu 2016-12-17 14:45:09
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69
Witam,mam pytanie do osób które już odbyły SP lub wiedzą coś na ten temat a konkretnie : jak wygląda opiniowanie na koniec SP? Czy są to oceny w skali 1-6 czy też jakieś opisowe opinie czy jeszcze coś innego? Czy te opinie dostajemy do podpisania?co gdy opinia jest niezadowolająca dla nas czy możemy jej nie podpisać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 483 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33430
Mateo555
Witam,mam pytanie do osób które już odbyły SP lub wiedzą coś na ten temat a konkretnie : jak wygląda opiniowanie na koniec SP? Czy są to oceny w skali 1-6 czy też jakieś opisowe opinie czy jeszcze coś innego? Czy te opinie dostajemy do podpisania?co gdy opinia jest niezadowolająca dla nas czy możemy jej nie podpisać?

Są to oceny w skali 2-5. Musisz podpisać, że otrzymałeś świadectwo i karte z ocenami z wfu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69
A nie ma oceny typu: żołnierz zdyscyplinowany-zdolny do służby zawodowej lub żołnierz niezdyscyplinowany-nie nadaje się do służby zawodowej itp. Nie ma czegoś w tym stylu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 208
A jak wygląda kwalifikacja na zawodowego do jednostek w czasie trwania służby przygotowawczej? Często zdarza się, że można sobie ogarnąć etat jeszcze przed zakończeniem służby kandydackiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 1091 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17863
Jest dyplom ze ukończyłem szkolenie podstawowe z oceną taka i taka.. Ogólna bez wpisywania teorii wf itepe to jest średnia. I opinia jest oddzielna brana pod uwagę oceny i zachowanie tam sa zaznaczone zachowania charakter itepe l, możesz się nie zgodzić i sir odwołać jak chcesz, i na specjalidtycznym np u mnie też oddzielna ocena z wf bojowej pracy teoria i teoria wojskowa ogólna i też opinia ich
1

Kto pokonuje innych, jest silny - Kto pokonuje siebie, jest potężny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 33 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 577
A ja jeszcze pytanie mam odnośnie pieniędzy które sie tam dostaje. Dają je jakos na poczatku i potem co miesiąc czy jak? Mam male zobowiązanie w banku i musze zapewnić płynność spłat. Jak to jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Patryk2301 ja wiem że kase wypłacają pod koniec miesiąca ;d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia z: Puchar Polski Sumo 28.09. 2013 r. Warszawa

Następny temat

Poszukujemy trenera okolice między Krk a Kato.

WHEY premium