SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Służba przygotowawcza, testy psychologiczne do wojska.

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 1368820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 67 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1777
3 miechy aż się odezwą czy tyle czasu do wcielenia do jw?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 675 Napisanych postów 6770 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66738
mówie zależy od obrotności personalnego może być i jedno i drugie
Najlepiej bombarduj sekcje S1 telefonami to się coś ruszy

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 675 Napisanych postów 6770 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66738
jaka jednostka?

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 67 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1777
1 batalion kawalerii powietrznej w Leźnicy Wielkiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 675 Napisanych postów 6770 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66738
to nie najgorzej bo 25 jest samodzielną brygadą i odchodzi dywizyjna biurokracja
A sama Leźnica to zadupie straszne pare lat temu byłem tam na kursie spadochronowym na AD 2000
dramat się tam dostac lub wyrwać po 18stej jak własnego auta nie masz

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 67 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1777
Do Leźnicy mam jakieś 40km więc jakbym chciał to mógłbym nawet codziennie dojeżdżać ale chyba wybiore możliwość mieszkania w internacie i zjeżdżałbym do domu na weekendy. Ale na początek trzeba się tam dostać :D

Ty żeleś służysz w 6bpd?


Zmieniony przez - damian9619 w dniu 2017-07-13 14:23:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 675 Napisanych postów 6770 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66738
kiedyś służyłem jak jeszcze była to brygada desantowo szturmowa kilka stron wcześniej wrzucałem swoje zdjecie z Gortatem w wojskach lądowych długich włosów nie ponosisz

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 67 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1777
żeleś
kiedyś służyłem jak jeszcze była to brygada desantowo szturmowa kilka stron wcześniej wrzucałem swoje zdjecie z Gortatem w wojskach lądowych długich włosów nie ponosisz

Widziałem to zdjęcie i właśnie się dziwiłem, że masz długie włosy. A czy Twoim zdaniem ciężko jest się przenieść z pododdziału na inny pododdział wewnątrz jednostki bo mi zaproponowali etat, który nie jest objęty szkoleniem spadochronowym i zastanawiam się czy będzie później możliwość przeniesienia się na inny. Na rozmowie powiedziano mi, że jest taka możliwość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 675 Napisanych postów 6770 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66738
jak jest wolny etat i zgoda przełożonych to nie ma problemu
to są etaty nie objęte szkoleniem? łatwiej jest napisać wniosek do d-cy o objęcie szkoleniem

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 67 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1777
Też się zdziwiłem ale są. Jak się dostane to się rozejrze po jednostce i zobacze co i jak i wtedy postaram się o przeniesienie ale tak jak pisałem wyżej najpierw trzeba się dostac :D Dzięki za pomoc ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia z: Puchar Polski Sumo 28.09. 2013 r. Warszawa

Następny temat

Poszukujemy trenera okolice między Krk a Kato.

WHEY premium