SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Służba przygotowawcza, testy psychologiczne do wojska.

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 1369706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 48 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1744
Ewry94
Z tego co się właśnie orientuję to na nic te moje medale z zapasów jak niemam kat C.
Tak jak napisał kolega wyżej dobra znajomość j. Angielskiego powinna być też ceniona więc może jest realna szansa

W wojsku wystarczy samo prawo jazdy nie trzeba mieć kwalifikacji na przewoz rzeczy więc jest to koszt +- 2500zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 273 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3370
tak, wystarczy samo C. Język angielski będzie kolejnym dodatkowym atutem zwłaszcza jak będziesz mial na to jakiś kwit. Dużo osób na początku denerwuje się z powodu małych kwalifikacji jakie posiada natomiast zapominają o rzeczy według mnie najważniejszej i najtrudniejszej a mianowicie komisji lekarskiej i na to proponowałbym się najbardziej przygotować. Zaczynając od zdrowych zębów po morfologie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 16 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2615
Czy po odbyciu służby przygotowawczej w korpusie oficerów, aby osiągnąć mianowanie na stopień oficerski, musze podpisać kontrakt z NSR czy mogę odbyć dowolne dodatkowe ćwiczenia wojskowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, jaki noz na selekcje do JWK ? Na stronie podane jest nie dluzszy niz 10 cm - chodzi o caly noz czy ostrze ? zlozony czy rozlozony ?
polecacie jakies sprawdzone ostrza ?


Zmieniony przez - krzysiek3030 w dniu 09.07.2020 20:38:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 483 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33430
Chodzi o ostrze 10 cm. . Nie wiem jak na selekcji do jwk, ale na sere wymagają noża który się nie składa, więc też taki bym polecał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 129 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20958
a testy sprawnościowe do JWK zdane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rok temu zdawałem do szóstki, normy zdane wg 1. Tabeli ponad, z powodu braku prawa jazdy kat C nie dostałem się. Tym razem zamierzam swoje normy polepszyć i zrobić kat C no i w jwk spróbować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
CZY można nosić w lesie/ górach bluzę patrol od helikontex - ma wzór pantera93 A krój z 2010? Bardzo podobny jest do nowego wzoru.Jednak helikon nie produkuje przecież aktualnych mundurów WP. Ponoć tylko za aktualny wzor2010 można dostać mandat. CZY to prawda ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1725
Panowie zbliża się nowy turnus naboru do sp. Które jednostki polecacie? W których najlajtowniej a które mocno dają w kość? Rozumiem że we wszystkich desantowych trzeba się liczyć z dobrym przygotowaniem do późniejszej ewentualnej służby zawodowej. Ogółem rzecz ujmując w których jednostkach jest namiastka wojska a w których "przedszkole"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 34
Hej, mam pytanie do osob które są juz po służbie przygotowawczej. Czy basen jest organizowany na testach sprawnościowych ? Czy wszyscy idą na bieganie ? Z biegania nie jestem najlepsza, a dziś sprawdziłam sie na basenie i na luzie zalicze.


Zmieniony przez - Hania1903 w dniu 2020-07-20 21:34:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia z: Puchar Polski Sumo 28.09. 2013 r. Warszawa

Następny temat

Poszukujemy trenera okolice między Krk a Kato.

WHEY premium