SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Służba przygotowawcza, testy psychologiczne do wojska.

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 1373049

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 358
Gryzon wysłałem Ci priv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 498
Witam, orientuje się ktoś jak długo są ważne opinia psychologiczna i decyzja z RWKL? Z góry dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 73
Rok czasu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 232
Pracuję w firmie prywatnej i powiedzieli mi że muszę się zdecydować co wybieram bo nie udzielają oni urlopu bezpłatnego.
Co robić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Musisz podjac decyzje albo praca albo SP i wojsko nie mozesz jechac na dwa fronty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 204
Panowie takie pytanie, jak wyglada przydział pokoi ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 483 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33430
Gryzon955
Pracuję w firmie prywatnej i powiedzieli mi że muszę się zdecydować co wybieram bo nie udzielają oni urlopu bezpłatnego.
Co robić?

Muszą udzielić Ci urlopu bezpłatnego. Mało tego jak mówi art. 125 Ustawy o powszechnym obowiązku obrony Rzeczypospolitej Polskiej muszą wypłacić Ci odprawę w wysokości dwutygodniowego wynagrodzenia obliczonego według zasad określonych dla ustalania ekwiwalentu za urlop wypoczynkowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 232
Oni pewnie boją się tego wypłacania kasy skrobigarki paskudne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 128
dokladnie. Musza mowi o tym Art 118 Ustawy o powszechnym obowiązku obrony Rzeczypospolitej Polskiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 37
Siema ludzie.
Ja mam takie pytanie odnośnie tatuaży. Jak teraz to wygląda? Ostatnio byłem w WKU Stargard Szczeciński żeby zapisać się do wojska. I dostałem skierowanie na 4września na badania psychologiczne. Gdzieś czytałem że krzywo patrzą na tatuaże ale jak dostałem skierowanie to chyba będzie okej co?

P.S
A jak z cukrzycą typu 1? Mam wgl jakieś szanse czy od razu sobie odpuścić? Znacie kogoś komu to nie sprawiło kłopotów?





Zmieniony przez - SIXpak w dniu 2018-08-29 04:43:22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia z: Puchar Polski Sumo 28.09. 2013 r. Warszawa

Następny temat

Poszukujemy trenera okolice między Krk a Kato.

WHEY premium