SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Służba przygotowawcza, testy psychologiczne do wojska.

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 1369737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
wierzbix69
Jamian
ja nie mialem zadnej rozmowy w wku sieradz, tylko czemu chce isc, i pare pytan na moj temamt
A Ty teraz idziesz na SP na 06.09 z wku sieradz ? nas 4 wyslali Chełmno bylo tez Leznica Wielka , Toruń , Gołdapia , Słupsk różnie :D


Z tego wszystkiego to Toruń najlepszy. Później dałbym Słupsk, Przynajmniej blisko morza, a znając życie to pogoda we wrześniu będzie zacna:)

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 11 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 338
Karciarz, chodzi mi o elektroniczna fajkę, czy nie będzie problemu tego wnieść. Analogi rzuciłem i się zastanawiam jak reagują na to :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Nie będzie żadnego problemu. chyba, że będziesz strugał cwaniaka, pociągał w trakcie zajęć, to poleci parę słów, niekoniecznie mądrych w Twoją stronę, że zrobi Ci się głupio i tyle.
2

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 11 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 338
Dzieki wielkie za ODP. Oczywiście nie mam zamiaru palić przy podoficerach tylko w czasie wolnym w wyznaczonych do tego miejscach ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 1091 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17863
wierzbix69
Jamian
ja nie mialem zadnej rozmowy w wku sieradz, tylko czemu chce isc, i pare pytan na moj temamt
A Ty teraz idziesz na SP na 06.09 z wku sieradz ? nas 4 wyslali Chełmno bylo tez Leznica Wielka , Toruń , Gołdapia , Słupsk różnie :D


tez wku sieradz, 06.09 Elblag

Kto pokonuje innych, jest silny - Kto pokonuje siebie, jest potężny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 14 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 168
Jedzie ktoś do Torunia 06.09 ze Śląska? :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 21 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 911
Ja z Śląska, ale do Świnoujścia idę. Mam pytanie czy osoba pracująca fizycznie, ale nie ćwicząca w ogóle będzie miała ciężki orzech do zgryzienia, czy nie jest tak źle.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 1091 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17863
kazda osoba ktora nie cwiczy bedzie miala jakies tam problemy, choc by przy samej zaprawie, masz miesiac, wykorzystaj ten czas
1

Kto pokonuje innych, jest silny - Kto pokonuje siebie, jest potężny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
domino0
Ja z Śląska, ale do Świnoujścia idę. Mam pytanie czy osoba pracująca fizycznie, ale nie ćwicząca w ogóle będzie miała ciężki orzech do zgryzienia, czy nie jest tak źle.


Gorsze ślimaki sobie radzili, jeśli nie boisz się sportu to sobie poradzisz. Rano zawsze jest zaprawa, więc już możesz sobie pobiegać.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 11 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 338
Karciarz, jeszcze mam pytanko bo obeznany jesteś :D
Co myślisz o specjalizacji obsługa radiostacji ?


Zmieniony przez - rexon23 w dniu 2016-08-03 20:37:56
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia z: Puchar Polski Sumo 28.09. 2013 r. Warszawa

Następny temat

Poszukujemy trenera okolice między Krk a Kato.

WHEY premium