SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Służba przygotowawcza, testy psychologiczne do wojska.

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 1372255

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 67 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1777
Mi w jednostce zaproponowali dwa etaty pierwszy taki jaki miałem na sp, a drugi który był związany z moim wykształceniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 320
Jak wygląda kwestia przepustek na weekendy po przysiedze? Jak często dają i od piątku popołudnie/wieczór czy od soboty rano?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8110
Przepustka dziś od 16.00 do niedzieli do 20.00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 320
Jeszcze jedno pytanko na koniec sp dostaje się podobno 2000zl w jakim terminie to wypłacają? Słyszałem ze ta kwota nie jest opodatkowana może ktoś powiedzieć coś więcej na ten temat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 67 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1777
Ja na koniec dostałem 2400zł w ostatnim dniu służby przygotowawczej. 800zł-uposażenie zasadnicze żołnierza SP. 1600zł- odprawa na zakończenie SP


Zmieniony przez - damian9619 w dniu 2017-09-18 22:47:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Spozniłem sie 1 dzien z przepustki po przysiedze i na tym przepustki sie skonczyły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 67 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1777
Tylko dla Ciebie czy cały pododdział?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Poczatkowo cały pododdział teraz zostałem tylko ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 16 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 374
Hej. Będę starała dostać się na służbę przygotowawcza na styczeń. Ale nie dam rady złożyć papierów wcześniej niż do 6 listopada bo obecnie przebywam w uk.Szczerze mówiąc nie zależy mi gdzie wyląduje. Pasowałby mi Kielce bo to najbliżej do domu ale nie będę narzekać jak będę gdzies indziej. Czy może mi ktoś powiedzieć ile się czeka na badania lekarskie i psychologiczne od momentu złożenia papierów? I czy wyrobie się w czasie bo pani Marta w wku powiedziała ze może to być za mało czasu na załatwienie wszystkiego :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 67 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1777
Ja od momentu złożenia papierów na SP na psychotesty czekałem 2 dni. Właściwie to się chyba nie czeka tylko pytają kiedy chcesz iść na psychotesty i oni wystawiają skierowanie. Przynajmniej w moim WKU tak było. Z badaniami na zawodowego miałem tak samo, zapytali kiedy chce mieć psychotesty i RWKL i dostałem na ten dzień co chciałem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia z: Puchar Polski Sumo 28.09. 2013 r. Warszawa

Następny temat

Poszukujemy trenera okolice między Krk a Kato.

WHEY premium