SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Służba przygotowawcza, testy psychologiczne do wojska.

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 1372954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 262 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17723
Przekonasz się jak trafisz do docelowej jednostki. Każdy pododdział inaczej traktuje nowych, nawet na poziomie drużyny mogą być różnice. Jak się dasz to i szeregowi wejdą Tobie na głowę (jeszcze niektórzy żyją falą...).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 14 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 168
Ponawiam pytanie
Smolar1997
Cześć. Byłam dzisiaj w WKU po skierowanie na badania i mam kilka pytań: czy dostanie skierowania i przejście testów jest już gwarancją dostania się? Gdzie wysyłają z WKU z Gliwic kobiety? I o co pytają na rozmowie kwalifikacyjnej.

Pozdrawiam. :)



Zmieniony przez - Smolar1997 w dniu 2016-07-04 19:06:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Na poczatku jezdzisz na szmacie strzelania co kot napłakał musztra na porzadku dziennym i nocnym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 22 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 443
Smolar1997
Ponawiam pytanie
Smolar1997
Cześć. Byłam dzisiaj w WKU po skierowanie na badania i mam kilka pytań: czy dostanie skierowania i przejście testów jest już gwarancją dostania się? Gdzie wysyłają z WKU z Gliwic kobiety? I o co pytają na rozmowie kwalifikacyjnej.

Pozdrawiam. :)





Zmieniony przez - Smolar1997 w dniu 2016-07-04 19:06:15



Zapewne też będziesz miała badania psychologiczne w Gliwicach tak jak ja - WKU Rybnik here. Babeczka (pani psycholog) bardzo w porządku, jeśli chodzi o pytania, testy, wszystko masz na poprzednich stronach. Jeśli chodzi o sam przebieg rozmowy to psycholożka pyta o wszystko - począwszy od przedstawienia siebie, swoich cech, swojej rodziny, aż do momentu w którym zapyta 'dlaczego?' tutaj wymieniasz - chęć zdobycia doświadczenia, postawa patriotyczna, itd, itp, wszystko co przyjdzie na język. W tym roku mają strasznie mało chętnych do SP (w moim WKU na pewno, w pozostałych pewnie tak samo), po zakończonych badaniach zaliczonych na '5-', pojechałem do Rybnika oddać papierki które otrzymałem w Gliwicach, pogadałem troche z panią z WKU i powiedziała, że na pewno się załapię na wrzesień i kartę powołania otrzymam do dwóch tygodni, jednakże zadzwonili do mnie po pięciu dniach z informacją, że już ją dla mnie wyrobili. Tak oto zostałem powołany do Wrocławia, tobie też na pewno się uda. Powodzenia!

Zmieniony przez - Sk1ba w dniu 2016-07-05 00:46:04
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 8 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 121
A wie ktoś może jak się odbywają testy psychologiczne w Krakowie jaki prób minimalny jest i mniej więcej na czym te testy polegają czy też np będą bryły i trzeba będzie je dopasować czy coś innego??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 1091 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17863
test zaliczone, dosc proste i standardowe, rozmowa z pania po czymy dostajemy 3 akrusze pytan mniej wiecej 250-400 pozniej bryly, maszyny i znow rozmowa i czekam na karte powolania za tydzien po odbior.

Kto pokonuje innych, jest silny - Kto pokonuje siebie, jest potężny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 8 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 121
ktoś może ma badanie na 15 lipca w Krakowie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Co zrobić z włosami obciąć na krótko ogolic czy zostawić?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 14 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 168
Jakie pytania mogą żądać w WKU na rozmowie kwalifikacyjnej? Chodzi dokładniej o WKU w Gliwicach.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45904
yakuza poczytaj wstecz parę stron wszystko było opisane
kajdan myślę że na krótko,jak będzie trzeba to sami na zero ostrzygą

wie ktoś jak to jest na sp z ćwiczeniami podciągania na drążku?wszyscy ćwiczą to jakoś czy nie jest to ćwiczone ale można samemu np.wieczorem poćwiczyć czy coś?
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia z: Puchar Polski Sumo 28.09. 2013 r. Warszawa

Następny temat

Poszukujemy trenera okolice między Krk a Kato.

WHEY premium