SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Służba przygotowawcza, testy psychologiczne do wojska.

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 1372374

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 4 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 19
No i git , ja też sobie kupię jakieś przekąski jeszcze , bo do przysięgi będę wyglądał jak bezdomny pies .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 17 Wiek 2 lata Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 689
Kurde Panowie, a co Wy na wojnę się szykujecie? :D Dobrze, że ja akurat mam zamiar zrzucić trochę smalcu to zaoszczędzę miejsca w torbie (Jakobson1997, jest moc!). Mam nadzieję, że dostaniemy tam mocno w p***ę jeżeli chodzi o zajęcia fizyczne...
2

"Wiele drobnych zmian może w długim okresie uczynić wielką różnicę"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 1091 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17863
co wy k***a na wakacje jedziecie ze slodycze bierzecie :D
2

Kto pokonuje innych, jest silny - Kto pokonuje siebie, jest potężny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 49 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 395
Piekielny91
Kurde Panowie, a co Wy na wojnę się szykujecie? :D Dobrze, że ja akurat mam zamiar zrzucić trochę smalcu to zaoszczędzę miejsca w torbie (Jakobson1997, jest moc!). Mam nadzieję, że dostaniemy tam mocno w p***ę jeżeli chodzi o zajęcia fizyczne...



Haha ! Musi być moc, ja akurat waże 67 kg i dla mnie to waga prawie idealna. Też mam nadzieję, że dostaniemy wysiłkowy wpi****l. Oby było napastowanie drążka dzień i noc .


Jamian, to po to aby głodnym nie chodzić. Jak pójde w pole to se schowam w mundur dwa batoniki i opierdziele w krzakach czy coś hehe. Polecam, bardzo smaczne i nawet zdrowe, są w kauflandzie za 59 groszy. A te drażetki to se też wysypie do kieszeni hehehehehe


Zmieniony przez - Jakobson1997 w dniu 2016-09-01 22:27:44
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 483 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33430
Jakobson1997


Haha ! Musi być moc, ja akurat waże 67 kg i dla mnie to waga prawie idealna. Też mam nadzieję, że dostaniemy wysiłkowy wpi****l. Oby było napastowanie drążka dzień i noc .


Jamian, to po to aby głodnym nie chodzić. Jak pójde w pole to se schowam w mundur dwa batoniki i opierdziele w krzakach czy coś hehe. Polecam, bardzo smaczne i nawet zdrowe, są w kauflandzie za 59 groszy. A te drażetki to se też wysypie do kieszeni hehehehehe



Zmieniony przez - Jakobson1997 w dniu 2016-09-01 22:27:44


Mamy pierwszego, który będzie biegał z zaszytymi kieszeniami
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 31 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 166
Przem22
Witam :) kto Złocieniec od 06.09 ? :)

Ja lecę ;) Skąd lecisz? Ja w pon(05.09) prawdopodobnie będę leciał, żeby w nocy nie jechać.

Tu pytanie takie do wszystkich, jak przyjadę o 14 to będzie różnica niż jak o 17-19 czy to rybka?
I do której najpóźniej wpuszczą mnie, 22?

Podzielcie te słodycze na każdy dzień i w woreczki jeszcze zapakujcie ;dd

Wczuwam że będzie ciekawie, u niektórych :D
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 4 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 442
Ktos do Ustki na 6 lub 7 września ?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 49 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 395
Masao
Jakobson1997


Haha ! Musi być moc, ja akurat waże 67 kg i dla mnie to waga prawie idealna. Też mam nadzieję, że dostaniemy wysiłkowy wpi****l. Oby było napastowanie drążka dzień i noc .


Jamian, to po to aby głodnym nie chodzić. Jak pójde w pole to se schowam w mundur dwa batoniki i opierdziele w krzakach czy coś hehe. Polecam, bardzo smaczne i nawet zdrowe, są w kauflandzie za 59 groszy. A te drażetki to se też wysypie do kieszeni hehehehehe




Zmieniony przez - Jakobson1997 w dniu 2016-09-01 22:27:44


Mamy pierwszego, który będzie biegał z zaszytymi kieszeniami



Wystarczy zapchać kieszeń czymś szorstkim (np. papierem toaletowym). Sprawdzony sposób .
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 64 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1770
Właśnie nić z igła warto zabrać ze sobą? Czy mają tsm na stanie jak odleci jakiś guzik np
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9
Krystian000
Przem22
Witam :) kto Złocieniec od 06.09 ? :)

Ja lecę ;) Skąd lecisz? Ja w pon(05.09) prawdopodobnie będę leciał, żeby w nocy nie jechać.

Tu pytanie takie do wszystkich, jak przyjadę o 14 to będzie różnica niż jak o 17-19 czy to rybka?
I do której najpóźniej wpuszczą mnie, 22?

Podzielcie te słodycze na każdy dzień i w woreczki jeszcze zapakujcie ;dd

Wczuwam że będzie ciekawie, u niektórych :D




Okolice Bydgoszczy więc zbyt daleko też nie mam a Ty skąd śmigasz ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia z: Puchar Polski Sumo 28.09. 2013 r. Warszawa

Następny temat

Poszukujemy trenera okolice między Krk a Kato.

WHEY premium