SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Służba przygotowawcza, testy psychologiczne do wojska.

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 1373037

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 153
To jak z tym Świnoujściem ? nikt nie był i nikt się nie wybiera ? ;)
https://web.facebook.com/groups/1697465927231779/ 
Jak coś grupa na fb, innej nie znalazłem więc raczej jedyna. pozdrawiam


Zmieniony przez - przybylGS w dniu 2016-12-22 13:13:20
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 19 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 516
Słuchajcie, a jak to jest z przysięgą. Ile znajomych może na nią pojechać? Bo jak moi znajomi dowiedzieli się, że idę do wojska, to każdy chce być na przysiędze. Zastanawiam się czy autokar nie zamówić xd.

Ps; Wesołych Świąt wojacy, spełnienia marzeń.
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 63
Siemka. Ktoś do Brzegu? I czy wie jak tam jest ? Jakies tipy? :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 33 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 577
Kazik92
Słuchajcie, a jak to jest z przysięgą. Ile znajomych może na nią pojechać? Bo jak moi znajomi dowiedzieli się, że idę do wojska, to każdy chce być na przysiędze. Zastanawiam się czy autokar nie zamówić xd.

Ps; Wesołych Świąt wojacy, spełnienia marzeń.
.

Podbijam pytanie bo mam taką samą sytuację :D

Wesołych ! obyśmy wszyscy dostali potem etat :D
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 1091 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17863
Kazik92
Słuchajcie, a jak to jest z przysięgą. Ile znajomych może na nią pojechać? Bo jak moi znajomi dowiedzieli się, że idę do wojska, to każdy chce być na przysiędze. Zastanawiam się czy autokar nie zamówić xd.

Ps; Wesołych Świąt wojacy, spełnienia marzeń.


W dzień przysięgi, jednostki raczej SS otwarte więc nie ma ograniczeń
1

Kto pokonuje innych, jest silny - Kto pokonuje siebie, jest potężny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 55
Witam wszystkich, kilka dni temu w końcu przeczytałem cały temat (194 strony ) , więc dowiedziałem się trochę przydatnych informacji. Drugiego stycznia zaczynam Służbę Przygotowawczą w 12 DYWIZJI ZMECHANIZOWANEJ w Szczecinie. Widzę, że wybiera się tam też @qwerty777 (dawaj na priv) i także do Szczecina @damian96, ale już do innej jednostki (też dwaj na priv, może jesteś z moich okolic) Informacje jakie przeczytałem na temat Szczecina to: "12BZ składa się ze zmechów, oplotu i dasów. Zmechy zap*****lają ciężko, oplot i das nie. To jest jedna z lepiej doposażonych jednostek w Polsce. Co tu dużo mówić, zmech jak zmech." , "Jak masz powołanie na SP do 12 brygady na Wojska Polskiego to mogą Ciebie rozlokować do różnych jednostek zmechu lub do artylerii. Jak NSR ma rotacyjne to stawiają się na Wojska Polskiego, część tam zostaje, a resztę rozrzucają do Białych koszar w Stargardzie i do Choszczna. Na SP raczej będzie podobnie. Na zmechu jest zap****** ;), ale idzie przeżyć. Inżynieryjne na pewno nie będą przyjmowały SP. Z logistyką nie wiem jak jest, ale jakby przyjmowali tam do SP to byś miał luz." Czyli generalnie żadnych szczegółów, może jednak jest ktoś tutaj na forum kto skończył w Szczecinie Służbę Przygotowawczą, albo wie trochę więcej niż udało mi się znaleźć? Pozdrawiam i z góry dzięki za jakieś info.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 65
Jedzie ktoś do Grudziądza na 1 turnus pociągiem z Katowic ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 421
Ktoś do Torunia 3.01?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 30 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1148
Wszyscy macie 2.01? Bo ja mam 3.01 do godz 13 jadę pociągiem z Katowic rano więc jak ktoś jedzie do Poznania też lub przez Poznań pociągiem to pisać priv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 33
Ktoś do Rząski na 2 stycznia?

Zapraszam do grupy : https://www.facebook.com/groups/138104323345514/ 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia z: Puchar Polski Sumo 28.09. 2013 r. Warszawa

Następny temat

Poszukujemy trenera okolice między Krk a Kato.

WHEY premium