SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Służba przygotowawcza, testy psychologiczne do wojska.

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 1371528

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 44
Witam! W tamtym tygodniu byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i ze względu na moje doświadczenie w naprawie sprzętu elektronicznego powiedzieli mi, że pójdę do Sandomierza. Psychotesty jednak mam dopiero jutro. Sporo osób dostało już informację o przydziale tak jak ja, podczas rozmowy. Czy to znaczy na 100%, że pojadę czy tak tylko gadali. Wiem oczywiście, że muszę jeszcze jutro wszystko pozytywnie pozaliczać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 25 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 650
caast
Ja tez ide do Sandomierza :D idzie ktoś z okolic Olkusza ?


Siema do Sandomierza się nie wybieram ale mam pytanie na psychotestach byłeś w Krakowie ? Tak z ciekawości pytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45904
@maricn103 napiszę Ci za tydzień w weekend,bo mieliśmy tylko jeden dzień w piątek a teraz mamy urlop do niedzieli i ostatni tydzień 4 dni to szkolenie ma być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 125
SZOGUN .1944.
caast
Ja tez ide do Sandomierza :D idzie ktoś z okolic Olkusza ?


Siema do Sandomierza się nie wybieram ale mam pytanie na psychotestach byłeś w Krakowie ? Tak z ciekawości pytam



Tak w Krakowie byłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 29 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 163
Zamierzacie na SP podpisywać kontrakt do NSR? Gadałem ostatnio w WKU z dwoma różnymi osobami i jedna powiedziała mi, że jak chce do zawodowej to mogę, ale nie muszę podpisywać kontraktu, bo wojsko odchodzi powoli od tej formy, a druga natomiast, że jak najbardziej mam podpisać, bo moje szanse na pracę w wojsku wtedy rosną. I bądź tu teraz mądry... ja osobiście wolałbym NSRy sobie odpuścić, podobno pracodawcy krzywo patrzą na osoby z takim kontraktem, a pracować i żyć za coś trzeba, tym bardziej, że po SP będę musiał chyba zmienić robotę, nie poczekają na mnie. Macie jakieś info, doświadczenia w tym temacie? I jeszcze zastanawia mnie kwestia, czy może być taka sytuacja, że jestem w NSR a pracuję za granicą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 25 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 650
caast
SZOGUN .1944.
caast
Ja tez ide do Sandomierza :D idzie ktoś z okolic Olkusza ?


Siema do Sandomierza się nie wybieram ale mam pytanie na psychotestach byłeś w Krakowie ? Tak z ciekawości pytam



Tak w Krakowie byłem


Tez byłem w Krakowie może nawet razem robiliśmy psycho ;) było z 10-12 osób, pamietam ze gadałem z gościem mówił ze mieszka okolice Olkusza nie daleko pustyni bledowskiej i ma w planach dostać się do desantu , może z Tobą rozmawiałem :D chyba 23 listopad były testy coś takiego, nie pamietam dokładnie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 4 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 40
chłopaki co powiecie o 41. bazie lotnictwa szkolnego w Dęblinie?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 107
02.01. 5 Batalion Strzelców Podhalańskich ktoś miał doczynienia z jednostką na SP?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 122
Siemka ,ktoś z was leci na Wrocław 03.01 do CSWIiCH :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 25 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 650
Latacz96
Siemka ,ktoś z was leci na Wrocław 03.01 do CSWIiCH :)


Siema ;) Ja lecę na Wrocław kartę odbiorę dopiero w piątek , jestem z Krk , ale z tego co wiem wstawić się mamy 02.01
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia z: Puchar Polski Sumo 28.09. 2013 r. Warszawa

Następny temat

Poszukujemy trenera okolice między Krk a Kato.

WHEY premium