SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Służba przygotowawcza, testy psychologiczne do wojska.

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 1372438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 751
Co zapakowac na wyjazd z ciuchow cywilnych ? Procz gaci i skarpetek. Czy jest sens brac kilka tshirtow spodni czy bluz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 45 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1020
Absolutnie nie ma sensu. Jedynie bielizna, jakies termo i ewentualnie rekawiczki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
Zarost może zostać czy trzeba zgolic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Zarost trzeba zgłosić dobrze by było ogolic glowe na zero
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Bry on weź sobie maszynkę do golenia żebyś nie latał 100 razy goli się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1183
Właśnie jak to jest z goleniem codziennie rano? Czy można mieć lekki zarost jeśli dowódca pozwoli?
Jeśli dopadnie nas przeziębienie to nie ma problemu żeby sobie wodę zagotować i wziąć jakiś fervex czy coś podobnego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 45 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1020
Zero zarostu no chyba że ktoś będzie miał zaświadczenie lekarskie (dermatologiczne) o przeciwwskazaniu do golenia.

Mam pytanie, w chwili obecnej pracuje na umowie na czas nieokreślony za 2-3 miesiące powinienem zacząć służbę w zawodowa w jednostce. Jak to jest z moim urlopem w pracy? Przechodzi on do wojska czy muszę wykorzystać urlop przed rozpoczeciem służby?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45904
golisz się codziennie rano,jak się nie ogolisz i kadra to zauważy to potem możesz mieć problemy tylko,u mnie był jeden czajnik na piętro na korytarzu i było można sobie wodę zagotować

ja wykorzystałem cały urlop jaki mi przysługiwał.możesz wykorzystać albo pracodawca wypłaci Ci za niego pieniądze,kwestia dogadania
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1183
to będę miał nieźle podrażnioną twarz. Mam mocny zarost i jak rano sie ogole to za kilka godzin już widać + podrażnienia ( co 2 dzień jest lepiej). Ciekawe jak na to będą patrzeć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 45 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1020
Geng
golisz się codziennie rano,jak się nie ogolisz i kadra to zauważy to potem możesz mieć problemy tylko,u mnie był jeden czajnik na piętro na korytarzu i było można sobie wodę zagotować

ja wykorzystałem cały urlop jaki mi przysługiwał.możesz wykorzystać albo pracodawca wypłaci Ci za niego pieniądze,kwestia dogadania




Ostatnie pytanie. Dostaje powołanie np. na12.maja, moja umowa z pracodawcą wygasa tego dnia i czy to prawda że pracodawca ma wypłacić pensję tak jakbym pracował przez cały miesiac czy tylko wylicza dni w których pojawilem się w pracy do tego 12 maja?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia z: Puchar Polski Sumo 28.09. 2013 r. Warszawa

Następny temat

Poszukujemy trenera okolice między Krk a Kato.

WHEY premium