SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Służba przygotowawcza, testy psychologiczne do wojska.

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 1369561

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 30 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1148
Mi powiedziała że zadzwoni napewno. Sądzę ze każdy kto wyraził chęć pójścia na służbę przygotowawczą i zda testy psychologiczne na nią pójdzie. Nie bój żaby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 48 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1744
U mnie WKU Mińsk Maz narazie cisza, nic się nie odzywają, nic się na stronie nie pojawia, po niedzieli będę dzwonił się dopytać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 52
http://gdynia.wku.wp.mil.pl/pl/4801.html  <- wejdź i sam zobacz :) hmm, wygląda na to, ze przekonam się w poniedziałek :) a z fryzjerem to na serio ? czytałem poprzednie posty i pisali, że najlepiej obciąć się na krótko .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 48 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1744
Miałbym prośbę, jak piszecie co się dzieje, albo dzialo u Was na SP żebyście pisali gdzie jesteście bo ciężko spamiętać, a tym co dopiero ida to ulatwi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 52
Malibu, wiesz, nie wiem z jakich powodów inni idą na SP, ale ja tam idę by dostać sie do wojska i pewnego dnia zostać zawodowym. wiem, marzenia dobra rzecz, ale dla mnie bez znaczenia jest czy będzie ciężko, czy łatwo. jeśli przejde rozmowe i dostane karte powołania, to sam nie zrezygnuje z SP, będą musieli mnie wynieść :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3
Ja byłem zawieść papiery w poniedziałek i w poniedziałek mam psycho testy :D Ten kapitan na rekrutacji powiedział, że dwóch typa na jedno miejsce jest podobno, mam nadzieję że się załapię wku poznań jbc pozdro ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3
malibu850
Miałbym prośbę, jak piszecie co się dzieje, albo dzialo u Was na SP żebyście pisali gdzie jesteście bo ciężko spamiętać, a tym co dopiero ida to ulatwi :D


W p***e dostaniesz wszędzie mordko haha :D Ja na rekrutacji mówiłem, że do kawalerii powietrzno-desantowej chciałbym to nie mają zadań z tamtych rejonów i "będę się cieszył jak się dostane wgl." mam nadzieje, że będzie hardo, lamusy niech sobie odpuszczą lepiej bo miejsce tylko zajmują :D
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 42 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2397
do mnie dzwonili z WKU w piątek (WKU Będzin) i mowili, że dostali zadania szału nie ma ale jakieś mają i że skoro chciałem do sił powietrznych to coś tam mają dla mnie i żebym się zjawił w tyg to dostane już karte powołania..Jade w poniedziałek to się okaże co i jak :)


a ogólnie to widzę, że każde WKU to w innym terminie dostaje zadania więc cierpliwości :)


Zmieniony przez - DonOgoro w dniu 2016-11-26 20:30:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 42 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2397
2 stycznia Słupsk:) ktoś jeszcze ?;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1054
Godzinę temu dzwonili do mnie z WKU w Mińsku Maz i na styczeń kierunek Rzeszów :)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia z: Puchar Polski Sumo 28.09. 2013 r. Warszawa

Następny temat

Poszukujemy trenera okolice między Krk a Kato.

WHEY premium