SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Służba przygotowawcza, testy psychologiczne do wojska.

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 1368742

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 64 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1770
Śmiej się ale prawda jest taka że bardzo dużo osób rezygnuje, nie wytrzymują psychicznie, fizycznie, albo łapią jakieś kontuzje... W Ustce na 120 osób zostało 70 podobno więc dużo osób jakimś cudem się ulotnilo, a wiadomo rygor będzie i jak ktoś myśli że jedzie tam na wakacje to z takim podejściem prędzej poleci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Rygor będzie i z tym sie trzeba liczyc mam obawy co do formy pod wzgledem fizycznym ostatnio kryzys a najgorzej to podciaganie na drązku łapy okropnie mnie bolą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 49 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 395
A ja jak zaczynałem pod koniec lipca to nie mogłem się podciągnąć nawet 1 raz (róbcie negatywy !!!!!!), a już jest 6. Teraz dwa dni odpoczywam (robię plan armstronga, który polecił geng). W poniedziałek pewnie na świeżo będzie 7-8 , ale jestem optymistą i marzy mi się 9 hehe.

Powiem wam, że lubie wysiłek fizyczny. Sportów siłowych zawsze unikałem, a teraz mnie to wciągnęło i nie mogę się już doczekać kolejnego tygodnia ćwiczeń.
Zamówiłem sobie białko "AllNUTRITION" i witaminki olimpa. Wezmę to ze sobą na SP

PS: Oglądałem przysięge wojskową na yt, mam nadzieje że na mojej się nie wzrusze, bo zawsze gdy słysze hymn, pieśni patriotyczne i flage to reaguje jak Rejtan - emocjonalnie.


Zmieniony przez - Jakobson1997 w dniu 2016-08-27 17:14:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21
Cześć. Czy ktoś z Was wybiera się od 7.09 do Torunia? Słyszałam, że ludzie mają różne daty na kartach podane (6.09 albo 7.09) od czego to zależy? O ile nie jest to plota. Ile czasu przed wyznaczoną godziną radzicie pojawić się w jednostce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 802 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11706
ja się najbardziej obawiam jedzenia, teraz jestem na diecie 3200-3800kcal, a na SP to nie wiem czy będzie 2000... siły spadną niesamowicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 163
Ponawiam pytanie, czy ktoś jedzie 06.08 do Leźnicy Wielkiej z Warszawy bądź też okolic?
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 11 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266
Witam
Wybiera się ktoś do krakowa w tym roku ? :P
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 31 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 166
Możesz mieć 6 lub 7, osobiście nie wiem od czego to zależy. Do Złocieniec jest na 6. W WKU mi kobieta powiedziałą, oraz koledzy z forum że można dzień wcześniej już przybyć co do godziny czy od rana czy dopiero popołudniu nwm. lub w dniu który masz wpisany na karcie najpóźniej do godz. 12 żeby być. Te 2h spóźnienia najprawdopodobniej jeszcze tolerują. Lepiej przyjechać dzień wcześniej, niż słuchać gadania i zajob mieć ;)
Beton, jak beton. Chociaż i tutaj tak naprawde zalezy czy na ch...a się za przeproszeniem trafi.
A co do rezygnowania, no to już wielu pisało. 10-20 osób, to psychicznie. Ale trafiają się i tacy co mają problemy zdrowotne.

I tutaj mam pytanie, jak to jest jeśli ktoś ma problemy zdrowotne? Np. stawy siadają? Ja mam ten problem że mi bardzo szybko usztywniają się, mimo ćwiczeń, a lekarze nie potrafią pomóc. Chociaż jeden gadał ze umie i wizyta 150zł kosztowała... A dał mi karteczke z ćwiczeniami, których miał cały plik... I planował jeszcze 2-3 wizyty/
Jakieś przerwy od zapraw lub pobłażliwość jest? Ogólnie 5-21km za jednym razem dam radę przebiec, byle siły mieć, to zęby zaciskam i do mety dobiegam na zawodach. Ale później mam 2-3 dni powrotu do zdrowia. Za odpowiedź dziękuję z góry ;)

I co do jedzenia, to jeżeli dobrze pamietam. Na początku człowiek trochę chudnie, owszem. Ale zazwyczaj organizm się później przyzwyczaja do danej dawki jedzenia i z czasem nabiera się masy. Białko lub coś typu orzeszki można zabrać. Ale jak z wniesieniem tego, to już się nie wypowiem, bo znajomi nie wnosili, a na forum są różne opinie. Niech ktoś bardziej obeznany się wypowie ;)

Złocieniec 06.09 KTO LECI? I kiedy lecicie, najlepiej z wawy 5 czy 6? Najprawdopodobniej przez Stargard.


Zmieniony przez - Krystian000 w dniu 2016-08-27 23:24:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 64 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1770
Hm z tego.co wiem lekarz jest na miejscu w jakieś tam dni, ale raczej za dużo Ci nie pomoże bo maści leczy wszystko ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 13 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 436
Turnus majowy się zakończył , opowiadać jak było :D jakieś wskazówki ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia z: Puchar Polski Sumo 28.09. 2013 r. Warszawa

Następny temat

Poszukujemy trenera okolice między Krk a Kato.

WHEY premium