SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Służba przygotowawcza, testy psychologiczne do wojska.

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 1373018

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 483 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33430
Masao
U nas od razu powiedział, że jest 7 wolnych miejsc a było nas 6 w tym jeden nie zdał testów ale wiadomość, że moje papiery poszły dalej dostałem dopiero po 2 tygodniach

Zamiast edytuj dałem cytuj admin niech usunie jedną wypowiedz


Zmieniony przez - Masao w dniu 2017-06-29 17:45:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 67 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1777
To szybko. Ja byłem na kwalifikacjach do dywizjonu lotniczego i było ze mną jeszcze około 20 osób to powiedzieli, że dopiero w październiku zaczną wzywać na rozmowy kwalifikacyjne osoby, które ich zainteresują bo teraz nie mają etatów dla szeregowych. Myślicie, że z samą ukończoną SP i średnim wykształceniem uda mi sie znaleźć etat dla szeregowego czy trzeba będzie zainwestować w jakieś kursy np. prawo jazdy kat C?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 483 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33430
Zawsze warto inwestować w coś co daje Ci przewagę nad innymi. Tam gdzie byłem brali tylko z prawkiem na C
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45904
Ja mam samo średnie i prawko C i się udało.bez prawa jazdy ciężko jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 67 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1777
Zobaczymy jak to będzie. We wtorek jade na kwalifikacje do Leźnicy i jak mi powiedzą, że potrzebują kierowców to zrobie prawo jazdy kat C. Ktoś sie orientuje czym sie różnią badania do desantu od badań na zwykłego żołnierza? Wiem, że do desantu robią prześwietlenia kręgosłupa. Są jeszcze jakieś dodatkowe badania czy tylko tyle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 182 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14881
Czy jak mam tytuł inż. i jak bym się dostał do wojska na szeregowego to by mi to coś dawało? Dodatek do wypłaty czy coś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45904
Nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 686 Napisanych postów 6793 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66975
damian9619
Zobaczymy jak to będzie. We wtorek jade na kwalifikacje do Leźnicy i jak mi powiedzą, że potrzebują kierowców to zrobie prawo jazdy kat C. Ktoś sie orientuje czym sie różnią badania do desantu od badań na zwykłego żołnierza? Wiem, że do desantu robią prześwietlenia kręgosłupa. Są jeszcze jakieś dodatkowe badania czy tylko tyle?


nie ma dodatkowych badań ale inne normy są

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 686 Napisanych postów 6793 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66975
Zaległe zdjęcie z Gortatem z Kuwejtu

2

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45904
Różnica wzrostu to jest a i tak on bardziej z tyłu stoi :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia z: Puchar Polski Sumo 28.09. 2013 r. Warszawa

Następny temat

Poszukujemy trenera okolice między Krk a Kato.

WHEY premium