SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Służba przygotowawcza, testy psychologiczne do wojska.

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 1373000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 132
Puk, puk? Nikt do Poznania? :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 7 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 444
@Ines88
Wiele osób jest do poznania, wystarczy chcieć hehe
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 31 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 166
W jakich godzinach dzień wcześniej mogę przybyć? Na 6 mam powołanie, ale nie mam pociągów tego dnia. Więc jadę 5 i w jakich godzinach muszę się zjawić żeby mnie przyjeli, są jakieś ramy czasowe czy i o 19-20 mnie przyjmą?

Ktoś do Złocieńca, leci ktoś 5 przez wawe? Samemu nudno 7-9h jechać ;dd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 49 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 395
Dostałem info z wiarygodnego źródła, że na SP z pakunkiem będzie tak - co można, to idzie so wojskowej szafki. Co nie można, to idzie do cywilnej szatni. Do cywilnej będzie może można wyjść w czasie wolnym, jeżeli będzie ktoś kto będzie łaził z kluczem. Ostatecznie wszystko zależy od oficera.

Pierwszy miesiąc będzie gnojenie (czyli Ameryki nie odkryłem), wyzywanie, obrywanie rykoszetem itp. Nie warto dyskutować, wymądrzać się, wszyatko mamy wykonywać bez sprzeciwu. Bić nie mogą, to można już zgłaszać. Jak między elewami będzie bójka lub prowokowanie to wyp******ają i koniec wojska. Trzeba zacisnąć zęby i przez pierwszy miesiąc być masochistą.


Zmieniony przez - Jakobson1997 w dniu 2016-09-04 13:49:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 132
Slyszalam, ze gnoją strasznie a kumpel mi mówił, że w Poznaniu tu już w ogóle rygor jest, trzeba zacisnąć zeby, nie przejmować się chamskimi tekstami i robić swoje. Ja na szczęście jestem pacyfistka i w bójki się żadne nie wplątuje ;) Krystian000 zazdroszczę Zlocienca :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 40 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2145
Nie wiem kto wam opowiada te wszystkie historie ale powiem od siebie że czasy starego wojska już się skończyły.
Jest jasno określony regulamin którego trzeba się trzymać a trochę rygoru i krzyku jeszcze nikomu nie zaszkodziło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 618
Ines czemu zazdrścisz Złocieńca ? Ciekawi mnie ten park krajobrazowy co tam jest . Zna ktoś może jakiegoś znajomego szeregowego co sluży w jednostkach desantowych już zawodowo ile orientacyjnie zarabia miesięcznie ? wiem ze jest jakiś dodatek za skoki spadochronowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 132
W Zlociencu starszym kapralem jest mój dobry znajomy, on aktualnie należy do 25 brygady kawalerii powietrznej, moge podpytać o wynagrodzenia, może coś bedzie wiedzial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 11 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 328
A jak jest panowie z adidasami i bieganiem w nich z rana na zaprawie, czy obowiązkowo każdy w w wojskowych ( ktoś do Brodnicy ??)


Zmieniony przez - Arnold Lee w dniu 2016-09-04 15:27:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 11 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 338
Mam pytanko, zwracają za dotarcie do jednostki samochodem?
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia z: Puchar Polski Sumo 28.09. 2013 r. Warszawa

Następny temat

Poszukujemy trenera okolice między Krk a Kato.

WHEY premium