SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Służba przygotowawcza, testy psychologiczne do wojska.

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 1373014

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 13 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 984
ta w tym WKU to g**** wiedzą , jedni mówią tak a drudzy w ogóle inne wersje mają, dlatego tu wole podpytać was.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale i tak najlepiej w korpusie szeregowych odbyc SP jak jeszcze masz możliwość bo mało kto chce po podofucerce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 13 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 984
wiesz ja bym wolał w szeregowych ale studiuje zaocznie i termin od lipca jak najbardziej mi odpowiada, a nie chce rzucać studiów bo został mi rok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A to jest od lipca ?? To nasz w **** czasu jeszcze :D wystarczy ze w maju złożysz papiery
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 13 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 984
tak od lipca, a ja już złożyłem :D ale mówie że Pani powiedziała że SP w tym korpusie jest zawieszona , znaczy babka dała mi taki kwit żeby podpisać o zawieszeniu postępowania w sprawie powołoania do SP



Zmieniony przez - sebkul7 w dniu 2019-03-14 11:02:00

Zmieniony przez - sebkul7 w dniu 2019-03-14 11:17:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jedyne słuszne i dobre rozwiązanie : zadzwoń do sztabu pod który podlega twoje WKU .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
:D xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5673
Był ktoś może na Sp w Krośnie Odrzańskim? Jakieś opinie o jednostce ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 61
Witam Wszystkich.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 61
Pytanie kieruję raczej do tych, którzy byli albo są na służbie przygotowawczej. Mam chęć wybrać się na służbe przygotowawczą (już od paru lat) i mam już 30 lat .Jak reagują na wiare w moim wieku kaprale i wszyscy starsi stopniem . Czy nie mają jakiś obiekcji,albo że taki stary albo , że kapral bedzie pare lat młodszy niż ja ? Jak u was wyglądają takie sytuacje ? A co do zdrowia to wszystko jest na miejscu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia z: Puchar Polski Sumo 28.09. 2013 r. Warszawa

Następny temat

Poszukujemy trenera okolice między Krk a Kato.

WHEY premium