SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Służba przygotowawcza, testy psychologiczne do wojska.

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 1371257

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14
Panowie, a czy może ktoś powiedzieć jak wygląda SP w 6 Batalionie dowodzenia sił powietrznych w Śremie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45900
adrian74692
Geng

Z tymi przyjęciami do zawodowej to jest tak że wszystko zależy od braków no i kwalifikacji jakie posiadasz,nie ma co ukrywać że jak masz c+e prawo jazdy albo d to jest łatwo.ja mam samo C i po zdaniu wfu czekałem ponad miesiąc,teraz czekam gdzieś kolejny miesiąc na decyzję z departamentu kadr,ale teraz to już chyba z górki tylko.


Geng, a celowałeś w jedną konkretną jednostkę, ewentualnie w kilka czy chciałeś się po prostu dostać na zawodowego, czyli dobijałeś się do wielu jednostek, nieważne gdzie by były?



Zmieniony przez - adrian74692 w dniu 2017-04-26 08:35:27


Wiedziałem że u mnie w mieście nie ma szans się dostać,chyba że masz prawo jazdy na autobus i plecaka.do 24 lat żeby zrobić prawko to mi brakuje jeszcze 1,5 roku i plecaka nie mam,poza tym nie chciałbym jeździć autobusem.uderzyłem do jednostki oddalonej o 65km od mojego miasta z prawem jazdy kat C no i coś się ruszyło.wiadomo że cała polska o wiele łatwiej bo u mnie jako kierowca to z całej polski przyjeżdżali na sp i chcieli brać na zawodowego a i tak chętnych do wielu jednostek nie było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6788 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66934
nie liczcie że całą służbę uda wam się przesiedzieć w jednym garnizonie ja licząc samą zawodową zaliczyłem 4
Liczcię się z tym że jednostki rozwiązują czy przenoszą do innych garnizonów

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1333
Tr3nbless, Geng - dzięki wielkie panowie za odpowiedź. Sam mam prawo jazdy kat. C i na SP, jakby były takie pytania od kadry od razu zamierzam właśnie deklarować chęć ewentualnej służby zawodowej w jednostkach w całej Polsce.


Zmieniony przez - adrian74692 w dniu 2017-04-27 19:27:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 54 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 721
Siema był ktoś we Wrocławiu w Cswiich na obornickiej na szkoleniu dodatkowym podnoszący kwalifikacje mówię tu o jakimś kursie na operatora różnych maszyn, kurs doskonalący. Jak tam jest jak to wszystko wygląda, kadra szkolenie, przepustki itp. Z góry dzięki za odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 618
zna ktos moze taka osobe ktora miala lekka skolioze piersiowa i przeszla badania do jednostek desantowo-szturmowych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 6 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 43
Wiecie może jak wygląda rozmowa z psychologiem podczas rekrutacji do sp? Osoby z minioną depresją mają szansę uzyskać pozytywne orzecznictwo, czy są odrzucane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20
Witam. Wybiera się ktoś na SP do Torunia w maju? Był ta ktoś? Jak wygląda tam służba?


Zmieniony przez - xXx22 w dniu 2017-04-28 17:15:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6788 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66934
Etmon
zna ktos moze taka osobe ktora miala lekka skolioze piersiowa i przeszla badania do jednostek desantowo-szturmowych?


Niestety to jest "N" (niezdolny ) z automatu gdzieś był temat z dolegliwościami na komisji wojskowej ale po zmianach na forum nie moge znaleść

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 6 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 43
Czy przyznawać się do depresji, jaką miałem kilka lat temu, czy kłamać?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia z: Puchar Polski Sumo 28.09. 2013 r. Warszawa

Następny temat

Poszukujemy trenera okolice między Krk a Kato.

WHEY premium