SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Służba przygotowawcza, testy psychologiczne do wojska.

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 1373029

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 686 Napisanych postów 6793 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66975
możesz się starać o studium oficerskie i zostać ppor

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1427
Chłopaki przewinął się temat dentysty przed pójściem na zawodowego. Powiedzcie co on ma na celu ? Co tam dokładnie sprawdzają ? I jeszcze chciałem się spytać odnośnie właśnie pójścia na zawodowego . Wszystkie badania musze przejść od nowa łącznie z psychotestami po SP ?


Zmieniony przez - acziii w dniu 2017-07-27 08:51:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45904
Sprawdzą czy masz zdrowe zęby.tak,musisz przejść psychotesty i komisję lekarską
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 743
A jeżeli dwa zęby mam wyrwane, a cała reszta zdrowe będzie to jakiś problem podczas komisji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45904
Wyrwane chyba mogą być z tego co pamiętam kiedyś Żeleś o tym pisał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 686 Napisanych postów 6793 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66975
muszą być wyrwane albo zaleczone ale to najbardziej się czepiają przy WDP i misjach

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4529
Witam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4529
Witam, dziś przeszedłem psychotesty i dostałem kartę powołania do Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia w Toruniu na stanowisko rachmistrz nastawnic do strzelania. Czy ktoś kto był w tej jednostce mógłby mi coś o niej napisać, jak tam jest itp... i czy ktoś ma jakąś wiedzę na temat danej specjalizacji? PS. do psychotestów się nie przygotowywałem, po prostu jak ktoś jest rozgarnięty to sobie z nimi poradzi, ważne żeby się sie stresować i maksymalnie skupić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 381
Witam, mam pytanie dla tych którzy SP odbywali w centrum w Grudziądzu; jak wygląda sprawa jedzenia , o której są posiłki i co w ogole podają do jedzenia, pytam ponieważ mam nietolerancje na niektóre produkty i musze trzymac określoną diete. Z góry dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45904
Posiłki są tak 6:20 śniadanie,15:20 obiad,18-19 kolacja.z tym trzymaniem diety to możesz mieć problem bo to masówka jest po prostu.kiełbasa,parówki,pulpety,kotlety itd do przysięgi można wytrzymać potem monotonia straszna.możesz ze sobą jedzenie przywieźć i nie zabiorą Ci.chociaż jak ja odchodziłem to zmieniał się major czyli komendant centrum szkolenia ośrodka podstawowego na takiego który bardzo ingeruje w porządki i wgl więc nie wiem jak tam teraz może być
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia z: Puchar Polski Sumo 28.09. 2013 r. Warszawa

Następny temat

Poszukujemy trenera okolice między Krk a Kato.

WHEY premium