SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Służba przygotowawcza, testy psychologiczne do wojska.

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 1372361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 381
Aha dzieki za blyskawiczną odpowiedz a powiedz czy w są tam jakieś aneksy do tego żeby samemu sobie coś przygotować ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 686 Napisanych postów 6789 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66950
nie ma i teoretycznie jest zakaz przynoszenia posiłków na pododdział i spożywania poza stołówką

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 511
Witam, Panowie i Panie czy podczas służby przygotowawczej istnieje możliwośc kontynuowania studiów zaocznych. Jestem na IV roku, a chciałem juz cos rozpocząć z wojskiem i jednocześnie dociągnąc studia do końca. I jak ze służbą przygotowawczą w Żandarmerii?? Wykształczenie prawnicze pomoże w późniejszych staraniach o etat ? Która droga lepsza SP na szeregowego, staranie o kontrakt i później staranie o studium? Czy dokończyć studia i dopiero starać się o studium ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45904
Dokładnie jak Żeleś pisze z tym że to zależy głównie od dowódcy plutonu ale czasami jak najdzie coś to wszystko fruwa z jedzenia a czasami spokój.

SP obojętnie gdzie odbędziesz a potem do żandarmerii możesz się starać,podczas sp jak zaniesiesz wykaz to będziesz miał przepustki na zjazdy na uczelni.z cywila ciężko na studium oficerskie ale z szeregowego też nie łatwo.musisz mieć magistra z obojętnie czego no i angielski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 67 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1777
Projekt MON ws. rocznego egzaminu z WF-u dla żołnierzy zawodowych http://legislacja.rcl.gov.pl/projekt/12300959/katalog/12449916#12449916. Z głównych zmian to, że kobiety też będą miały bieg na 3000m zamiast 1000m, podciąganie na drążku, podniesienie norm dla mężczyzn oraz wprowadzenie OSF/BTS.
Tabela norm: http://legislacja.rcl.gov.pl/docs//507/12300959/12449916/12449917/dokument301090.pdf

Według mnie zmiana w dobrą strone


Zmieniony przez - damian9619 w dniu 2017-07-28 14:43:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45904
Osf,btz,bts z tego co widać w tabeli norm to nie dotyczy zwykłych żołnierzy,chyba że norm jeszcze nie ustalili na to.a dla zwykłego żołnierza to zwiększa się tylko czas na 3km i brzuszki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 686 Napisanych postów 6789 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66950
w moim wypadku tylko brzuszki się zwiększają OSFu z tego co widze nie będę musiał biegać a nawet gdyby to 1,40 to na mięko na 5 zaliccze ok minuty za małolata na podoficerce miałem

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 381
OK geng
Jeszcze powiedz mi przyjacielu czy moge pojechac do centrum w grudziacu swoim samochodem tzn czy bede mogl na jednostce go miec zaparkowanego podczas SP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1427
mrbogart
OK geng
Jeszcze powiedz mi przyjacielu czy moge pojechac do centrum w grudziacu swoim samochodem tzn czy bede mogl na jednostce go miec zaparkowanego podczas SP


Nie wiem jak w Grudziądzu ale jak pytałem się o kielce gdzie ja idę na SP to pani w Wku powiedziała ze nie ma takiej opcji .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45904
Jak zajedziesz pod jednostkę to pod jednostką będzie kręcił się taki gość,pracuje on ogólnie na ochronie na jednostce i mieszka obok 300m i ma tam parking,będzie proponował parking u siebie,większość osób u niego parkuje,i nikomu nic się nie stało z samochodem.10zł za tydzień bierze
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia z: Puchar Polski Sumo 28.09. 2013 r. Warszawa

Następny temat

Poszukujemy trenera okolice między Krk a Kato.

WHEY premium