SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Służba przygotowawcza, testy psychologiczne do wojska.

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 1369689

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 751
Luczkoo
GawMus
Wstaeka do 12 a od ktorej mozna byc w jednostce?


Ja też jadę do Wrocławia 8.01 ale na karcie powołania mam stawiennictwo do 10. Można podobno przyjść i w nocy, tam są dyżurni i Cię wpuszczą żebyś mogła sobie w środku poczekać.


O ktorej zamierzacie sie pojawic na wstawce we Wrocku ?? Myslalam nad 8-9?? Ja mam napisane do 12...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 77
Chyba koło 5 - 6 rano bo pociąg z Białegostoku mamy o 21 poprzedniego dnia, a to 550km. Więc jedyna opcja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 237
Luczkoo
Chyba koło 5 - 6 rano bo pociąg z Białegostoku mamy o 21 poprzedniego dnia, a to 550km. Więc jedyna opcja.
Rozkład jazdy PKP ulega zmianie od 10.12.2017 więc może będziesz miał lepsze połączenie.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Przygotowany na wyjazd ogólny do 1mm zaoszczędzi na fryzjerze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 751
Luczkoo
Chyba koło 5 - 6 rano bo pociąg z Białegostoku mamy o 21 poprzedniego dnia, a to 550km. Więc jedyna opcja.


Nooo chlopaki kawal drogi :/ nie ma co... teraz to mi daliscie do myslenia o ktorej tam dotrzec. Zalezy od ktorej oni zaczna ten "cyrk"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 222 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5114
Witam !
Ktoś sie wybiera z Białegostoku do Giżycka ? Bądź z jakiegokolwiek innego miasta ktoś został powołany ?

(...) "Myślę sobie czasem o potworze Frankensteina...Widzę te same spojrzenia ludzi... strach...
nienawiść... obrzydzenie...Czy warto? k***a warto! Zawsze warto!
Za nic w świecie bym tego nie zmienił... " (...)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1183
Bl4d3r
Witam !
Ktoś sie wybiera z Białegostoku do Giżycka ? Bądź z jakiegokolwiek innego miasta ktoś został powołany ?


Jedziesz do Giżycka ja mam do Orzysza ale tam właśnie jest jednostka z Giża
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 222 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5114
Nie wiem dokładnie gdzie się znajduje jednostka w której będę docelowo ale kobieta z Wku powiedziała że kartę powołania otrzyma pan do 15 Brygady Zmechanizowanej w Giżycku a stawiennictwo na wcielenie jest w Orzyszu

(...) "Myślę sobie czasem o potworze Frankensteina...Widzę te same spojrzenia ludzi... strach...
nienawiść... obrzydzenie...Czy warto? k***a warto! Zawsze warto!
Za nic w świecie bym tego nie zmienił... " (...)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1183
Bl4d3r
Nie wiem dokładnie gdzie się znajduje jednostka w której będę docelowo ale kobieta z Wku powiedziała że kartę powołania otrzyma pan do 15 Brygady Zmechanizowanej w Giżycku a stawiennictwo na wcielenie jest w Orzyszu

To do orzysza tam gdzie ja i mój kumpel tam właśnie jest 15 mazurska brygada zmechanizowana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 222 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5114
Skąd jedziecie ?

(...) "Myślę sobie czasem o potworze Frankensteina...Widzę te same spojrzenia ludzi... strach...
nienawiść... obrzydzenie...Czy warto? k***a warto! Zawsze warto!
Za nic w świecie bym tego nie zmienił... " (...)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia z: Puchar Polski Sumo 28.09. 2013 r. Warszawa

Następny temat

Poszukujemy trenera okolice między Krk a Kato.

WHEY premium